کتاب English grammar digest

کتاب English grammar digest

English grammar digest

 

کتاب English grammar digest مرور فشرده ای است بر ساختارهای گرامر و نوشتاری که در سطح متوسط و پیشرفته قابل استفاده است. ویژگی های بارز این کتاب به صورت توضیحات مختصر گردآوری و فراهم شده است. آموزش جملات صحیح و نوشتن جملات بر طبق استاندارد های قابل قبول در زبان انگلیسی از اهداف این کتاب، جهت آماده سازی دانش پژوهان متقاضی شرکت در امتحانات ورودی دانشگاه، تافل ®، تولیمو، ام سی اچ ای و آیلتس ® است.

متون کتاب به گونه ای تنظیم شده است که از ساختارهای گرامری شروع و به سمت آموزش نگارش صحیح در زبان انگلیسی به پیش می رود. وجود توضیحات کوتاه و قابل فهم، مثال های متعدد، تشخیص جملات صحیح از غلط و آشنایی با انواع جملات مورد استفاده در امتحان تافل ® به اضافه نمونه سوالات شبه تافل ® ، از برجستگی های این کتاب است.

در بخش تکمیلی کتاب نیز مجموعه ای از افعال بی قاعده، اشتباهات رایج در کاربرد لغات و شمار قابل ملاحظه ای از اصطلاحات و افعال دو قسمتی با ارائه مثال آورده شده است. این کتاب به گونه ای طراحی شده که هم به صورت کلاسی و هم به صورت خودخوان قابل استفاده است و پاسخ نامه ی سوالات به کامل ارائه شده است.

نکته ی مهم و پایانی کتاب: کتاب حاضر به گونه ای طراحی شده است که نکات گرامری پیشرفته و مهارت های جمله نویسی را جهت شرکت در امتحانات تافل ® و دروس دستورزبان پیشرفته به سادگی آموزش می دهد. ضمنأ تنوع جملات و تست های پایان هر بخش به همراه پاسخ نامه از نکات برجسته ی این کتاب است.

وجه تشابه تست های کتاب حاضر با آزمون های دکترای داخل و خارج این کتاب را منبع بسیار مهمی جهت استفاده کلیه ی فراگیران دوره های دکترا و کارشناسی ارشد نموده است.

اساتید آنلاین

به دلیل درخواست ناشر و رعایت قانون کپی رایت، لینک دانلود از مطلب برداشته شد

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
toefl

ساختار آزمون تافل | بررسی جامع آزمون های PBT و iBT

در دنیای امروز، تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین‌المللی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت در زمینه‌ های تحصیلی…

بیشتر بخوانید
بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی در مرحله اول آموزش صحیح و اصولی است و بعد تمرین زیاد. گرامر انگلیسی…

بیشتر بخوانید
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید
question