کتاب English grammar digest

کتاب English grammar digest

English grammar digest

 

کتاب English grammar digest مرور فشرده ای است بر ساختارهای گرامر و نوشتاری که در سطح متوسط و پیشرفته قابل استفاده است. ویژگی های بارز این کتاب به صورت توضیحات مختصر گردآوری و فراهم شده است. آموزش جملات صحیح و نوشتن جملات بر طبق استاندارد های قابل قبول در زبان انگلیسی از اهداف این کتاب، جهت آماده سازی دانش پژوهان متقاضی شرکت در امتحانات ورودی دانشگاه، تافل ®، تولیمو، ام سی اچ ای و آیلتس ® است.

متون کتاب به گونه ای تنظیم شده است که از ساختارهای گرامری شروع و به سمت آموزش نگارش صحیح در زبان انگلیسی به پیش می رود. وجود توضیحات کوتاه و قابل فهم، مثال های متعدد، تشخیص جملات صحیح از غلط و آشنایی با انواع جملات مورد استفاده در امتحان تافل ® به اضافه نمونه سوالات شبه تافل ® ، از برجستگی های این کتاب است.

در بخش تکمیلی کتاب نیز مجموعه ای از افعال بی قاعده، اشتباهات رایج در کاربرد لغات و شمار قابل ملاحظه ای از اصطلاحات و افعال دو قسمتی با ارائه مثال آورده شده است. این کتاب به گونه ای طراحی شده که هم به صورت کلاسی و هم به صورت خودخوان قابل استفاده است و پاسخ نامه ی سوالات به کامل ارائه شده است.

نکته ی مهم و پایانی کتاب: کتاب حاضر به گونه ای طراحی شده است که نکات گرامری پیشرفته و مهارت های جمله نویسی را جهت شرکت در امتحانات تافل ® و دروس دستورزبان پیشرفته به سادگی آموزش می دهد. ضمنأ تنوع جملات و تست های پایان هر بخش به همراه پاسخ نامه از نکات برجسته ی این کتاب است.

وجه تشابه تست های کتاب حاضر با آزمون های دکترای داخل و خارج این کتاب را منبع بسیار مهمی جهت استفاده کلیه ی فراگیران دوره های دکترا و کارشناسی ارشد نموده است.

اساتید آنلاین

به دلیل درخواست ناشر و رعایت قانون کپی رایت، لینک دانلود از مطلب برداشته شد

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ در سال ۱۹۷۰ با نام Fachhochschule Hamburg تأسیس شد. برای تشکیل این دانشگاه چهار آموزشگاه مهندسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید
question