کتاب Essential Grammar in Use

کتاب Essential Grammar in Use

Essential Grammar in Use

 

کتاب Essential Grammar in Use مجموعه ای معتبر و کامل می باشد که همانطور که از نام آن مشخص است مناسب افرادی است که می خواهند سطح گرامر خود را تقویت نمایند. این مجموعه از سه سطح تشکیل شده است که سطح اول برای زبان آموزانی است که سطح زبان آنها مبتدی است، کتاب دوم برای سطح متوسط و کتاب سوم نیز برای زبان آموزان سطح پیشرفته می باشد. در این پست قصد داریم کتاب سطح مبتدی این مجموعه یعنی Essential Grammar in Use را برای شما عزیزان معرفی و جهت دانلود قرار دهیم.

این کتاب حاوی 115 درس است. هر درس از 2 صفحه تشکیل می شود که صفحه اول مربوط به آموزش گرامر به همراه مثال ها می باشد و صفحه دوم مربوط به تمرینات صفحه اول است، پاسخنامه تمرینات نیز در پایان کتاب قابل مشاهده است. مولف کتاب Raymond Murphy سعی کرده است به مباحث در این کتاب به نحوی جامع بپردازد که همین باعث شده است این کتاب مخاطبان زیادی پیدا کند.

اگر به صورت دقیق تر این کتاب را بررسی کنیم متوجه خواهیم شد که کتاب حاضر علاوه بر اینکه به تقویت گرامر ما کمک می کند، به نحو کاملاً نظام مندی واژگان خیلی رایج را در مثال ها گنجانده است که این باعث می شود دایره لغات ما نیز افزایش پیدا کند. کتاب Essential Grammar in Use طبق انگلیسی بریتانیایی به چاپ رسیده است. لینک دانلود ویرایش چهارم که جدیدترین ویرایش این سطح از مجموعه می باشد در زیر برای شما عزیزان ارائه شده است.

اساتید آنلاین

به دلیل درخواست ناشر و رعایت قانون کپی رایت، لینک دانلود از مطلب برداشته شد

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ در سال ۱۹۷۰ با نام Fachhochschule Hamburg تأسیس شد. برای تشکیل این دانشگاه چهار آموزشگاه مهندسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید
question