دانلود رایگان کتاب Grammar in use

دانلود رایگان کتاب Grammar in use

یکی از بحث های مهم در زبان انگلیسی تسلط و دانستن قوانین گرامری زبان انگلیسی می باشد. کتاب ها و منابع متعددی برای یادگیری این مبحث وجود دارد که یکی از آن‌ها کتاب Grammar in Use می‌باشد. این کتاب به شما کمک می کند که ضمن تسلط بر قوانین و قواعد گرامری، بتوانید هر گزارش یا مقاله‌ای در هر زمینه‌ای که بخواهید به زبان انگلیسی تهیه کنید. در این مقاله پس از توضیح مختصر درباره این کتاب می توانید نسبت به دانلود رایگان کتاب Grammar in use Intermediate اقدام کنید.

 

دانلود رایگان کتاب Grammar in use

در زمینه گرامر زبان انگلیسی کتاب های زیادی در جهان به چاپ رسیده است که تعدادی از آنها مطرح و دارای کیفیت بالا می باشند. بی شک یکی از بهترین این کتاب ها در جهان مجموعه کتاب Grammar in Use می باشد که توسط انتشارات آکسفورد به چاپ رسیده اند. این مجموعه را می توان مجموعه ای کامل دانست چرا که زبان آموزانی که دارای سطوح مختلف زبانی هستند با توجه به اینکه این مجموعه دارای 3 سطح می باشد با توجه به سطح زبان خود می توانند از یکی از سطوح این مجموعه استفاده نمایند. سه سطح این مجموعه، basic، intermediate و advanced می باشند.

گرامر یکی از مهارت های موردنیاز برای زبان انگلیسی می باشد. شما باید مهارت های دیگر خود را نیز تقویت کنید. مقالات زیر ممکن است برای شما مناسب باشد:

دانلود کتاب 504 واژه کاملا ضروری

1100 کلمه از کلمات ضروری انگلیسی

هر کدام از کتاب های سطوح این مجموعه دارای بیش از 100 درس می باشد. دروس نیز به مباحث کاربردی و رایج زبان انگلیسی می پردازند و دو صفحه ای می باشند. صفحه اول هر درس به آموزش مباحث می پردازد و صفحه دوم نیز برای افزایش تسلط زبان آموزان روی مباحث ارائه شده تمریناتی را ارائه کرده اند. پاسخ تمرینات نیز در انتهای کتاب موجود می باشند. یکی از نقاط قوت این مجموعه این است که برای هر مبحثی که آموزش داده می شود مثال های متعددی نیز ارائه می شود. در حال حاضر جدید ترین ویرایش این مجموعه ویرایش چهارم است. هر سطح از این مجموعه شامل کتاب اصلی و نرم افزار می باشد؛ موارد هر سطح از ویرایش های سوم و چهارم این مجموعه که در دسترس بوده است برای دانلود رایگان در این پست قرار داده شده است.

جهت دانلود کتاب Grammar in use Intermediate میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.

اساتید آنلاین

به دلیل درخواست ناشر و رعایت قانون کپی رایت، لینک دانلود از مطلب برداشته شد

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ در سال ۱۹۷۰ با نام Fachhochschule Hamburg تأسیس شد. برای تشکیل این دانشگاه چهار آموزشگاه مهندسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید
question