مبحث تصاعد در ریاضیات آزمون GRE ®

ریاضیات آزمون GRE

نکات و توضیح مبحث تصاعد در قسمت ریاضیات آزمون GRE

خیلی ها وقتی اسم ریاضیات جی آر ای ® را می شنوند فکر می کنند حتماً ریاضیاتی سطح بالا و در حد دانشگاهی است. نه، اصلاً اینطور نیست. ریاضی جی آر ای از ریاضی دبیرستان رشته های علوم تجربی و ریاضی فیزیک هم بسیار آسان تر است. البته چند تا از موضوعات موجود در ریاضی GRE ® در دبیرستان های ما معمولاً تدریس نمی شوند، اما در کل سطح آن آنقدر بالا نیست که خیلی از دانشجو ها فکر می کنند. برای گرفتن نمره بالا در ریاضیات جی آر ای شما باید سرعت عمل خوبی داشته باشید. شاید خیلی از سوال های بخش کوانت جی آر ای سخت نباشند، اما گرفتن نمره بالا در این بخش مستلزم تمرین و کسب مهارت است.

در بخش ریاضیات شما به یک ماشین حساب هم دسترسی دارید و می توانید از آن برای انجام محاسبات خودتان استفاده کنید. البته، اگر واقعاً می خواهید نمره خوبی بگیرید، من توصیه نمی کنم چندان به این ماشین حساب وابسته باشید.

با توجه به رشته تحصیلی شما و دانشگاهی که می خواهید از آن پذیرش بگیرید، نمره خوب ریاضی جی آر ای تعریف های متفاوتی خواهد داشت. مثلاً برای یک دانشجوی مهندسی نمره ۱۶۰ ریاضی اصلاً خوب نیست و عموماً یک دانشجوی مهندسی با این نمره شانس چندانی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه های تاپ و حتی نه چندان تاپ نخواهد داشت. اما همین نمره ۱۶۰ برای یک دانشجوی رشته ادبیات انگلیسی خیلی هم عالیست و احتمالاً از نمره بسیاری از دانشجوهایی که برای این رشته اپلای می کنند بهتر است. پس، باید با توجه به رشته خودتان برای گرفتن یک نمره خوب برنامه ریزی کنید.

در این مجموعه نکات مبحث تصاعد در قسمت ریاضیات آزمون GRE ® در اختیار داوطلبین این آزمون قرار گرفته است.

اساتید آنلاین

دانلود

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ در سال ۱۹۷۰ با نام Fachhochschule Hamburg تأسیس شد. برای تشکیل این دانشگاه چهار آموزشگاه مهندسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید
question