مدرک ® PTE برای چه کسانی مناسب می باشد؟

درباره PTE

آزمون PTE  ® یک آزمون سنجش مهارت و تسلط در زبان انگلیسی است که توسط سازمان Pearson English Language Test برگزار می شود. آزمون PTE  ® کاملاً متعادل بوده و مدرک ® PTE آن برای مهاجرت و تحصیل در خارج از کشور کاربرد دارد. این آزمون برای دانشگاه ها، کالج ها و دولت های بسیاری در سراسر دنیا قابل استناد است و مدرکی دال بر تسلط داوطلب است.

مدرک PTE

این آزمون ویژگی های منحصر به فردی دارد:

1- کارنامه شما 48 ساعته به شما ارسال می شود.

2- به صورت بین المللی اعتبار دارد.

3- این آزمون در همه ی روزهای سال برگزار می شود.

نمره ی این آزمون مجموعی از نمرات کسب شده در هر قسمت است. بازه آن 10-90 است. نمره ی قسمت های مختلف (listening, reading, speaking and writing) بر اساس نمرات کسب شده در قسمت هایی که جداگانه این مهارت ها را دارند و یا قسمت هایی که به صورت ترکیبی شامل این مهارت ها هستند، محاسبه می شود.

 

PTE Academic ® بهترین آزمون کامپیوتری انگلیسی برای اهداف مهاجرتی و تحصیلی در دنیا محسوب می شود. مدرک این آزمون توسط دولت استرالیا مورد قبول واقع می شود و همچنین دانشگاه ها و موسسات متعددی در کشورهای انگلیس، استرالیا، ایالات متحده، کانادا، نیوزلند و ایرلند از جمله دانشگاه Harvard، YALE و INSEAD مدرک PTE  ® را می پذیرند.

PTE Academic ® توسط اکثر دانشگاه های کانادا پذیرفته می شود. شما می توانید به وسیله مدرک PTE ® این آزمون برای پذیرش خود در دانشگاه ها و کالج های کانادا اقدام کنید. شما می توانید در کانادا یا در 250 مرکز برگزاری آزمون PTE ® در سراسر دنیا برای شرکت در این آزمون اقدام کنید.

همچنین PTE Academic ® توسط بسیاری از دانشگاه های ایالات متحده آمریکا مورد قبول است و شما برای پذیرش خود می توانید از مدرک PTE ® استفاده کنید. دانشگاه هایی از جمله: Yale university، NYU، Harvard university، Columbia university و …

 

برای شرکت در آزمون PTE Academic ® شما باید حداقل 16 ساله باشید. افراد زیر 18 سال قبل از شرکت در این آزمون باید فرمی امضا شده توسط والدین خود ارائه دهند که می توانند این فرم را از وب سایت رسمی PTE Academic Exam ® دانلود کنند.

 

اگر به دنبال موفقیت در آزمون تافل هستید، در دوره هیبریدی آنلاین گرامر پیشرفته PTE شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت AsatideOnline.com مراجعه کرده و یا با شماره 31319577-031 تماس حاصل فرمایید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ در سال ۱۹۷۰ با نام Fachhochschule Hamburg تأسیس شد. برای تشکیل این دانشگاه چهار آموزشگاه مهندسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید
question