لازمه یادگیری زبان برای شغل مناسب

یادگیری زبان و شغل مناسب

اگر قصد دارید برای کار به کشور دیگری مهاجرت کنید باید زبان انگلیسی یا زبان کشوری که می خواهید به آن را سفر کنید، را به خوبی بدانید. البته باید بدانید که در بیشتر کشورهای دنیا زبان انگلیسی زبان دوم محسوب می شود و شما می توانید با دانستن زبان انگلیسی کار مناسبی برای خود پیدا کنید. اگر شما فکر می کنید دانستن زبان انگلیسی برای شما مناسب نیست، سخت در اشتباه هستید. تحقیقات متعدد ثابت کرده است یادگیری زبان انگلیسی باعث پیشرفت شغلی افراد می شود. در ادامه به بررسی لازمه یادگیری زبان برای شغل مناسب می پردازیم.

وبینار مفید: وبینار مهاجرت و پذیرش تحصیلی

اگر به فکر مهاجرت به کشور غیر انگلیسی زبان هستید بازهم یادگیری زبان انگلیسی می توان برای شما فرصت شغلی فراهم کند. تدریس زبان انگلیسی در بسیاری از کشورها از سنین پایین آغاز می شود و شما می توانید به عنوان مدرس این زبان فرصت های شغلی مناسبی به دست بیاورید.

بر اساس پژوهش های انجام شده در سال 2020 تعداد مهاجرانی که با دانستن زبان انگلیسی موفق به پیدا کردن شغل بوده اند در مقایسه با افرادی که این زبان را نمی دانستند بسیار بیشتر بوده است.

مطلب مفید: ساختار آزمون ® PTE | راهنمای آزمون ® PTE برای شرکت کنندگان

انگلیسی زبان اول دنیا به شمار می آید. دانستن این زبان به معنای ازتباط گسترده با جمعیتی بسیار بزرگ است. فراگیری این زبان گام اول برای ارتباط با جهانی فراتر از مرزهای یک یا دو کشور است.

زبان های فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی از دیگر زبان های مطرح و پرکاربرد جهان است که می تواند فرصت شغلی را در بسیاری از کشورهای اروپایی و قاره آمریکا فراهم کند. زبان فرانسه در 29 کشور رسمی است و اگر شما می خواهید در کشورکانادا کار پیدا کنید این زبان برای شما بهترین گزینه است.

البته دانستن زبان تنها برای افرادی که قصد مهاجرت دارند مناسب نیست. در همین ایران بسیاری از شرکت های بزرگ در واحد بین الملل خود نیازمند افرادی هستند که به یک زبان خارجی پرکاربرد مسلط باشد. همچنین شرکت هایی که مرکز آن ها در کشورهای انگلیسی زبان است معمولا تمایل دارند در کشورهای دیگر شعبات و یا نمایندگانی داشته باشند. با توجه به ماهیت فعالیت و بازارهای هدف ، توانایی اسپیکینگ انگلیسی یکی از ملزومات برای شاغل شدن در اینگونه شرکت ها است. این را هم در نظر بگیرید که دستمزدهایی که این شرکت ها پرداخت می کنند با دستمزدهای رایج در ایران قابل مقایسه نیست.

مطلب مرتبط: نقش زبان انگلیسی در بهبود موقعیت شغلی

در واقع دانستن زبان هایی مانند انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، عربی و حتی چینی می تواند دریچه های جدیدی را به روی شما بگشاید. فرصت شغلی مناسب تنها زمانی پیش روی کارجویان قرار می گیرد که آنها توانایی های خود را به بالاترین حد ممکن رسانده باشند.

شاید تصور کنید که یادگیری زبان جدید دشوار و تا حدی غیر ممکن است. یا اینکه فکر می کنید در سن و سال شما یادگیری زبان امکانپذیر نیست. در پاسخ به این تصورات باید گفت که برای یادگیری زبان هیچگاه دیر نیست. در هر سن و سالی می توان یک زبان جدید را فرا گرفت. همچنین متدهای جدید آموزشی باعث شده فراگیری زبان فعالیتی لذت بخش باشد. اگر هم فکر می کنید که زمان کافی برای کلاس رفتن را ندارید باید گفت در حال حاضر می توانید به آموزشگاه آنلاین بروید و زبان را به صورت آموزش مجازی یاد بگیرید.

یادگیری زبان برای شغل

لازمه یادگیری زبان برای شغل مناسب

دوره شروع از صفر زبان انگلیسی اساتید آنلاین یکی از بهترین روش ها برای یادگیری زبان انگلیسی برای افرادی است که به علت مشغله های فراوان مانند امکان شرکت در کلاس های حضوری را ندارند ولی به دنبال روشی با کیفیت، کارآمد و مستمر برای یادگیری زبان انگلیسی هستند. در این شیوه شما طی یک سال زبان انگلیسی خود را از صفر به سطحی بسیار قابل قبول می رسانید.

مطلب مفید: چرا یادگیری زبان انگلیسی اهمیت دارد؟

اگر می خواهید زبان انگلیسی یاد بگیرید، برای شروع از صفر زبان انگلیسی به وب سایت اساتیدآنلاین رفته یا با شماره 71057276-021 تماس حاصل فرمایید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
ساختار آزمون تافل

ساختار آزمون تافل | بررسی جامع آزمون های PBT و iBT

در دنیای امروز، تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین‌المللی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت در زمینه‌ های تحصیلی…

بیشتر بخوانید
بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی در مرحله اول آموزش صحیح و اصولی است و بعد تمرین زیاد. گرامر انگلیسی…

بیشتر بخوانید
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question