گردونه شانس و فرصت طلایی:

گردونــه شانــس رو بچــرخون و هدیه ات رو از اساتیدآنلاین بگیر!
هر روز یک فرصت در گردونه شانس داری. پس اگر امروز خوش شانس نبودی و توی بازی، پوچ برات دراومد، یادت نره که فردا حتماً به سایت سر بزنی و شانست رو یک بار دیگه امتحان کنی. امیدواریم که در این بازی هیجان انگیز گردونه شانس، برنده استثنایی ۱۰۰ درصد تخفیف ما شما باشی. 😊

گردونه شانس یک قانون مهم داره، اونم اینه که ایمیل معتبر خودتون رو وارد کنید و در ضمن توجه داشته باشید که هر کد تخفیف فقط ۲۴ ساعت زمان استفاده داره پس بعد از اینکه کد تخفیف خودتون رو گرفتید به صفحه ی دوره های آموزشی اساتیدآنلاین مراجعه کنید و از تخفیف خود در زمان تعیین شده استفاده کنید.

آماده اید؟! بزن بریم سراغ گردونه شانس … روی آیکون هدیه کلیک کن.

سومین سالگرد تولد اساتیدآنلاین مبارک !

روحیه کمک به دیگران از آغاز تاسیس اساتید آنلاین تا به امروز بعد از سه سال به عنوان یک فرهنگ در کل سازمان جاری است. تک تک اعضای مجموعه در تلاش اند تا به شما کمک کنند گام های محکم تری برای طی کردن چالش های مختلف جاده موفقیت خود بردارید. در این مسیر ما هم با چالش های مختلفی روبه رو بودیم اما شیرینی رضایت شما همیشه چاشنی این سختی ها بوده و هست.

تولد اساتید آنلاین بهانه ای است که به ما یادآوری می کند چه مسئولیت بزرگی بر عهده داریم. ما در طول این سه سال آموزش های مختلفی ارائه کردیم اما زیباتر اینکه چیزهای زیادی هم از شما یاد گرفتیم. صبر، مهربانی، شور و شوق یادگیری همه و همه برای ما معنایی فراتر از یک کلمه دارند و یادآور لحظات تلخ و شیرینی هستند که در کنار شما تجربه کردیم. شاید بهترین لغت برای توصیف این همراهی کلمه خانواده باشد. یک بار دیگر شما را خانواده بزرگ اساتیدآنلاین خطاب می کنیم و از شما دعوت می کنیم که در جشن تولد سه سالگی اساتیدآنلاین شرکت کنید.
فقط کافیه گردونه شانس را بچرخانید تا در شادی ما سهیم باشید.

[instagram-feed]