ثبت نام آزمون آزمایشی (ielts)

دوست عزیز سلام 👋 ثبت نام آزمون آزمایشی آیلتس ® شما با موفقیت انجام شد.

ثبت نام شما در آزمون آزمایشی آیلتس ® با موفقیت انجام شد. خوشحالیم که به جمع خانواده بزرگ اساتیدآنلاین پیوستید. هدف ما در اساتیدآنلاین ارائه با کیفیت ترین خدمات جهت کمک به شما عزیزان می باشد.جهت تکمیل فرایند ثبت نامتان به اطلاعات موجود در این صفحه توجه کنید.اگر متقاضی شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین هستید، لطفا روی گزینه زیر کلیک کنید تا اطلاعات لازم برای شرکت در آزمون برای شما ارسال شود.

فرم مشاوره

نام و نام خانوادگی
زمان ترجیحی ما برای جلسه مشاوره
:

تذکر: شما برای شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین آیلتس ® نیاز به لینک شرکت در آزمون، همچنین نام کاربری و رمز عبور دارید. این اطلاعات تا 24 ساعت پس از ثبت نام در سایت، برای شما ارسال میگردد. زمان شما برای شرکت در این آزمون ۲ هفته می باشد که پس از ارسال موارد ذکر شده ، بازه زمانی ۲ هفته ای شما آغاز می شود. با هدف برنامه ریزی بهتر، از شما خواهشمندیم زمان برگزاری آزمون اصلی خود و همچنین زمان تقریبی شرکت در آزمون آزمایشی را به پشتیبان اعلام کنید.

در صورتی که در آزمون آزمایشی حضوری ثبت نام کرده اید، روی گزینه زیر کلیک کنید تا اطلاعات نحوه شرکت در آزمون برای شما از طریق ایمیل ارسال شود.

فرم ارزیابی پذیرش تحصیلی

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*

پیشاپیش از اینکه فایل های ارسال شده، شامل ویدیو راهنمایی، نکات مهم و قوانین و مقررات شرکت در آزمون را با دقت مطالعه میکنید، از شما سپاسگزاریم.
مطالعه موارد فوق به شما کمک میکند، تجربه ای لذت بخش از آزمون آزمایشی اساتیدآنلاین داشته باشید و در نهایت با آمادگی بیشتری در آزمون اصلی خود شرکت کنید.

فراموش نکنید که پشتیبانان ما همواره پاسخگوی شما عزیزان هستند. در صورت وجود هر گونه سوال میتوانید با پشتیبانان اساتیدآنلاین از طریق زیر در ارتباط باشید:

ساعت پاسخگویی، از 9 صبح تا 21 هر روزهفته

💬 اطلاعات پشتیبانی:

۰۳۱-۳۱۳۱۹۵۷۷

۰۳۱-۳۲۲۰۱۱۲۱

📞 تماس و واتس اپ:

09059054631

ثبت نام آزمون آزمایشی
به همین راحتی، ثبت نام شما در آزمون آزمایشی اساتیدآنلاین تکمیل شد. اکنون نیاز دارید با آرامش کامل و بدون نگرانی خود را برای آزمون آماده کنید و دغدغه های آزمون خود را به ما بسپارید. فراموش نکنید که هدف از شرکت در آزمون آزمایشی، تجربه شرایط آزمون و هم چنین شناخت بهتر نقاط ضعف و قوتتان است. در این راستا مشاوران با تجربه مجموعه اساتیدآنلاین، آماده یاری رساندن به شما عزیزان هستند.

قوانین و مقررت ثبت نام آزمون آزمایشی آنلاین و حضوری:

ابتدا ویدئوی راهنمایی شرکت در آزمون آزمایشی را مشاهده کنید.

سپس روی آیکون زیر کلیک کرده و قوانین آزمون شرکت در آزمون آزمایشی را به دقت مطالعه کنید. بدیهی است شرکت در آزمون آزمایشی، به منزله پذیرش این قوانین و مقررات است.

و در نهایت، با کلیک بر روی آیکون زیر و مطالعه نکات، تجربه ای لذت بخش از آزمون آزمایشی داشته باشید.

اطلاعات پشتیبانی

۰۳۱-۳۱۳۱۹۵۷۷

۰۳۱-۳۲۲۰۱۱۲۱

09059054631

question