دوست عزیز سلام 👋 ثبت نام آزمون مینی ماک شما با موفقیت انجام شد.

از این که به جمع خانواده بزرگ اساتیدآنلاین پیوستید، مفتخریم. ما در اساتیدآنلاین با هدف یاری رساندن به شما عزیزان در راستای موفقیتتان، در تلاشیم.

تنها یک قدم تا تکمیل فرایند ثبت نامتان فاصله دارید. در این صفحه با ما همراه باشید و اطلاعات لازم برای شرکت در آزمون خود را مطالعه کنید.

  • اگر متقاضی شرکت در آزمون مینی ماک آنلاین هستید، لطفا روی گزینه زیر کلیک کنید تا اطلاعات لازم جهت شرکت در آزمون برای شما ارسال شود.می

اطلاعات آزمون آنلاین (مینی ماک)

"*" indicates required fields

نام*

تذکر: برای شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین،نیاز به لینک شرکت در آزمون و همچنین نام کاربری و رمز دارید. این اطلاعات حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت نام برای شما ارسال می گردد. بعد از ارسال موارد گفته شده دو هفته زمان دارید در آزمون خود شرکت کنید. خواهشمندیم به منظور برنامه ریزی بهتر زمان تقریبی شرکت در آزمون آزمایشی و آزمون اصلی خود را به پشتیبان از طریق چت آنلاین همین صفحه یا واتس اپ اعلام نمایید.

  • اگر متقاضی شرکت در آزمون مینی ماک حضوری هستید، لطفا روی گزینه زیر کلیک کنید تا اطلاعات لازم جهت شرکت در آزمون برای شما ارسال شود.

اطلاعات آزمون حضوری (مینی ماک)

"*" indicates required fields

نام*

صمیمانه از شما سپاسگزاریم که فایل های ارسال شده شامل: ویدیو راهنمایی، نکات مهم و قوانین و مقررات شرکت در آزمون را به دقت مطالعه میکنید. مطالعه موارد فوق شما را در جهت داشتن تجربه ای لذت بخش از آزمون آزمایشی اساتیدآنلاین یاری میکند تا در آخر با آمادگی بیشتری در آزمون اصلی خود شرکت کنید.

فراموش نکنید که پشتیبانان ما همواره پاسخگوی شما عزیزان هستند. در صورت وجود هر گونه سوال میتوانید با پشتیبانان اساتیدآنلاین از طریق زیر در ارتباط باشید:

ساعت پاسخگویی، از 9 صبح تا 21 هر روزهفته

💬 اطلاعات پشتیبانی:

۰۳۱-۳۱۳۱۹۵۷۷

۰۳۱-۳۲۲۰۱۱۲۱

📞 تماس و واتس اپ:

09059054631

آزمون مینی ماک

✅  آخرین مرحله فرایند ثبت نام شما در سایت اساتیدآنلاین به پایان رسید. اکنون زمان این است که با آرامش کامل آمادگی خود برای شرکت در آزمون را بالا ببرید و نگرانی های خود را به ما بسپارید. در نظر داشته باشید که هدف اصلی شرکت در آزمون های آزمایشی علاوه بر تجربه شرایط آزمون، شناسایی نقاط ضعف و قوت داوطلبان است. در این زمینه کارشناسان با تجربه اساتیدآنلاین آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند.

قوانین و مقررت ثبت نام آزمون آزمایشی آنلاین و حضوری:

ابتدا ویدئوی راهنمایی شرکت در آزمون آزمایشی را مشاهده کنید.

سپس روی آیکون زیر کلیک کرده و قوانین آزمون شرکت در آزمون آزمایشی را به دقت مطالعه کنید. بدیهی است شرکت در آزمون آزمایشی، به منزله پذیرش این قوانین و مقررات است.

و در نهایت، با کلیک بر روی آیکون زیر و مطالعه نکات، تجربه ای لذت بخش از آزمون آزمایشی داشته باشید.

💬 اطلاعات پشتیبانی:

۰۳۱-۳۱۳۱۹۵۷۷

۰۳۱-۳۲۲۰۱۱۲۱
📞 تماس و واتس اپ: 09059054631