دوست عزیز سلام 👋 ثبت نام آزمون آزمایشی شما با موفقیت انجام شد.

پیوستن شما به جمع خانواده بزرگ اساتیدآنلاین را تبریک می گوییم. رسالت ما در اساتیدآنلاین خدمات رسانی هرچه بهتر به شما عزیزان و هموار کردن مسیر موفقیت شما در آزمون پیش رویتان است. ثبت نام شما با موفقیت در آزمون آزمایشی انجام شد.

در این صفحه اطلاعات لازم برای شرکت در آزمون آزمایشی پیش رویتان قرار گرفته است.

  • در صورتی که در آزمون آزمایشی آنلاین ثبت نام کره اید روی گزینه زیر کلیک کنید تا اطلاعات نحوه شرکت در آزمون برای شما از طریق ایمیل ارسال شود.

تذکر: برای شرکت در آزمون آزمایشی آنلاین،نیاز به لینک شرکت در آزمون و همچنین نام کاربری و رمز دارید. این اطلاعات حداکثر 24 ساعت بعد از ثبت نام برای شما ارسال می گردد. بعد از ارسال موارد گفته شده دو هفته زمان دارید در آزمون خود شرکت کنید. خواهشمندیم به منظور برنامه ریزی بهتر زمان تقریبی شرکت در آزمون آزمایشی و آزمون اصلی خود را به پشتیبان از طریق چت آنلاین همین صفحه یا واتس اپ اعلام نمایید.

اطلاعات آزمون آنلاین

"*" indicates required fields

نام*

خواهشمندیم فایل های موجود شامل ویدیو راهنمایی، نکات مهم و قوانین و مقررات شرکت در آزمون را به دقت مطالعه کنید. با مطالعه موارد فوق با آرامش کامل میتوانید در آزمون مدنظر خود شرکت کنید و در آخر خود را برای آزمون اصلی آماده نمایید.

  • در صورتی که در آزمون آزمایشی حضوری ثبت نام کرده اید، روی گزینه زیر کلیک کنید تا اطلاعات نحوه شرکت در آزمون برای شما از طریق ایمیل ارسال شود.

اطلاعات آزمون حضوری

"*" indicates required fields

نام*

فراموش نکنید که پشتیبانان ما همواره پاسخگوی شما عزیزان هستند. در صورت وجود هر گونه سوال میتوانید با پشتیبانان اساتیدآنلاین از طریق زیر در ارتباط باشید:

ساعت پاسخگویی، از 9 صبح تا 21 هر روزهفته

💬 اطلاعات پشتیبانی:

۰۳۱-۳۱۳۱۹۵۷۷

۰۳۱-۳۲۲۰۱۱۲۱

📞 تماس و واتس اپ:

09059054631

ثبت نام آزمون آزمایشی

✅  به همین سادگی، ثبت نام شما در آزمون آزمایشی اساتیدآنلاین به پایان رسیده است. الان زمان آن است که خود را برای آزمون پیش رویتان آماده کنید. در جلسه آزمون با آمادگی کامل شرکت کنید تا نزدیک ترین نتیجه به آزمون اصلی خود را کسب کنید. ضمناً فراموش نکنید که از شناسایی نقاط ضعف و قوت در آزمون آزمایشی، کلید موفقیت شما در آزمون اصلی تان است. در این خصوص مشاوران باتجربه مرکز آموزش اساتیدآنلاین، آماده خدمات رسانی به شما هستند.

قوانین و مقررت ثبت نام آزمون آزمایشی آنلاین و حضوری:

ابتدا ویدئوی راهنمایی شرکت در آزمون آزمایشی را مشاهده کنید.

سپس روی آیکون زیر کلیک کرده و قوانین آزمون شرکت در آزمون آزمایشی را به دقت مطالعه کنید. بدیهی است شرکت در آزمون آزمایشی، به منزله پذیرش این قوانین و مقررات است.

و در نهایت، با کلیک بر روی آیکون زیر و مطالعه نکات، تجربه ای لذت بخش از آزمون آزمایشی داشته باشید.

💬 اطلاعات پشتیبانی:

۰۳۱-۳۱۳۱۹۵۷۷

۰۳۱-۳۲۲۰۱۱۲۱
📞 تماس و واتس اپ: 09059054631