ثبت نام آزمون آزمایشی

دوست عزیز سلام 👋 ثبت نام آزمون آزمایشی شما با موفقیت انجام شد.

پیوستن شما به جمع خانواده بزرگ اساتیدآنلاین را تبریک می گوییم. رسالت ما در اساتیدآنلاین خدمت رسانی هرچه بهتر به شما عزیزان و هموار کردن مسیر موفقیت شما در آزمون پیش رویتان است. 

در این صفحه اطلاعات لازم برای شرکت در آزمون آزمایشی پیش رویتان قرار گرفته است. 

تذکر: برای شرکت در آزمون آزمایشی کافی است کدی که در هنگام ثبت نام برای شما از طریق ایمیل ارسال شده است را در سامانه وارد کنید تا به آزمون آزمایشی خود دسترسی پیدا کنید. بعد از ارسال موارد گفته شده دو هفته زمان دارید در آزمون خود شرکت کنید. خواهشمندیم به منظور برنامه ریزی بهتر زمان تقریبی شرکت در آزمون آزمایشی و آزمون اصلی خود را به پشتیبان از طریق چت آنلاین همین صفحه یا واتس اپ اعلام نمایید.

فراموش نکنید که پشتیبانان ما همواره پاسخگوی شما عزیزان هستند. در صورت وجود هر گونه سوال میتوانید با پشتیبانان اساتیدآنلاین از طریق زیر در ارتباط باشید:

ساعت پاسخگویی، از 9 صبح تا 21 هر روزهفته

 

💬 اطلاعات پشتیبانی:

021-7105-7276

📞 تماس و واتس اپ:

09059054631

ثبت نام آزمون آزمایشی
به همین سادگی، ثبت نام شما در آزمون آزمایشی اساتیدآنلاین به پایان رسیده است. الان زمان آن است که خود را برای آزمون پیش رویتان آماده کنید. در جلسه آزمون با آمادگی کامل شرکت کنید تا نزدیک ترین نتیجه به آزمون اصلی خود را کسب کنید. ضمناً فراموش نکنید که از شناسایی نقاط ضعف و قوت در آزمون آزمایشی، کلید موفقیت شما در آزمون اصلی تان است. در این خصوص مشاوران باتجربه مرکز آموزش اساتیدآنلاین، آماده خدمات رسانی به شما هستند.

قوانین و مقررت ثبت نام آزمون آزمایشی تافل ®️ و مینی ماک تافل ®️:

ویدئوی راهنمایی شرکت در آزمون آزمایشی را مشاهده کنید.

قوانین و مقررت ثبت نام آزمون آزمایشی آیلتس ®️:

ویدئوی راهنمایی شرکت در آزمون آزمایشی را مشاهده کنید.

روی آیکون زیر کلیک کرده و قوانین شرکت در آزمون آزمایشی را به دقت مطالعه کنید. بدیهی است شرکت در آزمون آزمایشی، به منزله پذیرش این قوانین و مقررات است.

با کلیک بر روی آیکون زیر و مطالعه نکات، تجربه ای لذت بخش از آزمون آزمایشی داشته باشید.

اطلاعات پشتیبانی

۰۳۱-۳۱۳۱۹۵۷۷

۰۳۱-۳۲۲۰۱۱۲۱

09059054631

question