ویدئو نکات طلایی آزمون MSRT و TOLIMO​

ویدئو نکات طلایی آزمون MSRT و TOLIMO​

نکات طلایی آزمون های MSRT و TOLIMO، همان نکاتی است که هر شرکت کننده ای در این آزمون ها باید بداند. این ویدئو جذاب و کاربردی را از دست ندهید.

دانلود یا مشاهده ویدئو نکات طلایی آزمون MSRT و TOLIMO

 

شما می توانید در این صفحه، این ویدئو را دانلود و یا به صورت آنلاین مشاهده کنید.

قسمتی از متن ویدئو نکات طلایی:

در اینجا قسمتی از متن ویدئو نکات طلایی آزمون MSRT و TOLIMO که توسط دکتر محمدحسین رحمانی و به همت تیم آموزش و فنی اساتیدآنلاین آماده شده است را می توانید مطالعه کنید.

سلام وقتتون بخیر اگر متقاضی شرکت در آزمون های ملی زبان انگلیسی مثل تولیمو و ام اس ار تی هستید تا انتهای این کلیپ با ما همراه باشید تا در مورد ویژگی این آزمون ها، شباهت ها و تفاوت های آنها با هم صحبت کنیم. که در واقع چه منابعی برای آماده شدن برای شرکت در این آزمون ها میتونه بهمون کمک بکنه و در نیمه دوم این کلیپ می‌خواهیم تدریس یک سری از تکنیک ها و مهارت ها را داشته باشیم که می‌تواند در بخش گرامر و ریدینگ بهتون کمک کنه.

آزمون های زبان انگلیسی به دو دسته آزمون های بین المللی و آزمون‌های ملی تقسیم می شوند. آزمون های ملی مثل تولیمو، ام اس ار تی، آزمون ای پی تی دانشگاه آزاد، آزمون زبان کارشناسی ارشد و یا دکتری. اگر بخواهیم در مورد آزمون تولیمو و ام اس آرتی با هم صحبت کنیم نکته ای که وجود داره اینه که بیس اصلی همه آزمون‌های ملی زبان انگلیسی، آزمون هایی که توسط وزارت علوم یا سازمان سنجش وزارت بهداشت و دانشگاه آزاد برگزار میشه، آزمون قدیمی تافل و یا تافل PBT هست که یکی از آزمون‌های زبان انگلیسی هست که به صورت بین‌المللی به مدت بسیار طولانی برگزار می‌شد و خوب این آزمون یکی از معروف ترین آزمون های بین المللی زبان بود. بخش‌های مختلف آزمون PBT شامل بخش های ریدینگ، لیسنینگ و گرامر بودند به اضافه یک بخش رایتینگ یا مقاله نویسی.:

پس آزمونهای ملی زبان انگلیسی همه برگرفته از آزمون تافل PBT هستند. آزمون تولیمو که می‌خواهیم در موردش صحبت کنیم، همانطور که میدونید اول بخش لیسنینگ وجود داره که در بخش لیسنینگ ۵۰ سوال وجود داره که حدود ۳۵ دقیقه طول میکشه و بخش گرامر یا ساختار زبان که این بخش معمولاً ۴۰ سوال وجود دارد که شما باید این ۴۰ سوال رو توی ۳۰ دقیقه پاسخ بدید و نهایتاً هم بخش ریدینگ یا درک مطلب هست که ۵۰ سوال در بخش ریدینگ وجود دارد و ۵۵ دقیقه شما فرصت دارید برای جواب دادن به سوالات بخش درک مطلب.

question