معرفی سیستم آزمون آنلاین شرکت اساتید آنلاین

معرفی سیستم آزمون آنلاین

برای برخی از دانشجویان داشتن آزمون آنلاین در یک زمان مشخص به نوعی گیج کننده و گمراه کننده است، زیرا آنها نمی دانند چه باید بکنند؟ سیستم آزمون به این صورت است که یک پلتفرم آموزشی در یک موسسه به وجود می آید و یک موسسه با این کار به دانشجویان خود کمک می کند تا در آزمون واقعی موفق باشند. این مقاله دربارۀ سیستم آزمون آنلاین اساتید آنلاین است و ما در این مقاله ما آن را به شما را معرفی می کنیم.

اولین سیستم شبیه ساز تافل ® است که در کشورهای دیگر با هزینه های بالا انجام می شود. مثلا برای بخش Speaking or Writing Section  در کشورهای خارجی باید 80 دلار بپردازید که این مبلغ بسیار زیادی است. اما شما می توانید در سایت اساتید آنلاین برای یک آزمون آزمایشی تافل ® ۲۵۰ هزار تومان پرداخت کنید که در برابر ماهی 80 دلار بسیار به صرفه است.


دومین سیستم شبیه ساز آیلتس ® است که بر اساس پیشرفته ترین سیستم های شبیه سازی دنیا طراحی شده است و با آنها برابری می کند. در این سیستم شما می توانید آزمون آیلتس ® بدهید و نمرۀ شما نزدیک به چیزی است که در آزمون واقعی خواهید آورد. در کشورهای خارجی برای آزمون آیلتس ® شبیه سازی شده شما باید 90 یورو بپردازید، در حالی که در این سیستم شما با مبلغی ناچیز می توانبد در آزمون آزمایشی آیلتس ® شرکت کنید.


سومین آزمون سیستم شبیه ساز ما آزمون تولیمو ® است. اگر شما می خواهید در آزمون تولیمو ® شرکت کنید و یا داوطلب آزمون دکتری هستید و می خواهید بدانید که شانس موفقیت شما در این آزمون چقدر است، می توانید با مراجعه به وبسایت اساتیدآنلاین با یک هزینه ی ناچیز در آزمون آزمایشی تولیمو شرکت کنید.

معرفی سیستم آزمون آنلاین

معرفی سیستم آزمون آنلاین شرکت اساتید آنلاین


برای شرکت در آزمون های آزمایشی اساتیدآنلاین، به وبسایت AsatideOnline.com مراجعه کرده و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره 71057276-021 تماس حاصل فرمایید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
ساختار آزمون تافل

ساختار آزمون تافل | بررسی جامع آزمون های PBT و iBT

در دنیای امروز، تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین‌المللی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت در زمینه‌ های تحصیلی…

بیشتر بخوانید
بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی در مرحله اول آموزش صحیح و اصولی است و بعد تمرین زیاد. گرامر انگلیسی…

بیشتر بخوانید
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question