با خودآزمایی ببین کجای کاری؟

علاقه دارید با انجام یک خودآزمایی جالب اطلاعات خود را در زمینه پذیرش تحصیلی محک بزنید؟

در این چالش که تنها نیاز به 2 دقیقه وقت دارد، با ما همراه باشید.

این روزها به هر کجا سر بزنید بحث و گفتگو درباره پذیرش تحصیلی داغ است. خیلی ها ادعا می کنند یا شاید هم فکر می کنند صفر تا صد این مسیر را می شناسید. از شرایط هر دانشگاه و کشور گرفته تا مدارک مورد نیاز مثل مدرک زبان، توصیه نامه ها و غیره. اما این اطلاعات تا چه اندازه صحت دارد؟ به علاوه، آیا این اطلاعات برای رسیدن به نتیجه و دریافت پذیرش از دانشگاه های خارجی کافی است؟

شما در این زمینه چقدر اطلاعات دارید؟ آیا شما جز دسته ای هستید که فکر می کنید همه اطلاعات لازم را می دانید و یا برعکس جز دسته ای هستید که احساس می کنید هیچ اطلاع دقیقی در این زمینه ندارید؟

اگر به این موضوع علاقمند هستید و دوست دارید خودتان را محک بزنید پیشنهاد ما این است که طی یک خودآزمایی جالب متوجه شوید کجای کارید؟ این چالش سرگرم کننده شامل تنها ۸ سوال کوتاه در زمینه پذیرش تحصیلی است که کمتر از ۲ دقیقه وقت نیاز دارد.

خودآزمایی
خودآزمایی

در این خودآزمایی اطلاعات شما در زمینه پذیرش تحصیلی محک زده می شود. به زبان خودمانی تر شما متوجه خواهید شد که کجای کار هستید. سوالات این خودآزمایی در زمینه های مختلف مربوط به پذیرش تحصیلی است. موضوعاتی مثل، شرایط کشور ها و دانشگاه های مختلف، مدارک ضروری، شیوه های مهاجرت و …

با کلیک روی دکمه شروع، سوالات نمایش داده می شود. در آخر بر حسب تعداد پاسخ های درست، شما در یکی از دسته های ضعیف، متوسط و قوی قرار می گیرید. در هر دسته پیشنهادات عالی برای شما در نظر گرفته شده است، از مشاوره رایگان تا تخفیف های فوق العاده برای خدمات مربوط به دپارتمان مهاجرت تحصیلی اساتیدآنلاین شامل:

  • مدارک پذیرش تحصیلی
  • ترجمه و بازگردانی
  • ویراستاری

 پس توصیه می کنیم حتما تا انتها این مسیر را دنبال کنید و با پیشنهادات ما همراه باشید.

فراموش نکنید که این خودآزمایی را برای دوستان خود هم ارسال کنید تا آن ها هم اطلاعات خود در این زمینه را بیازمایند.