برای اجاره کلاس آنلاین چه کار باید کرد؟

اجاره کلاس آنلاین

برای اینکه کلاس آنلاین را اجاره کنیم باید این کارها را انجام دهیم. در کشورهای خارجی اجاره کردن کلاس آنلاین کار سختی نیست. بر اساس گفته ای از روزنامه نیویورک تایمز در دانشگاه استانفورد برای اجاره کلاس های آنلاین ماهیانه هر استادی باید 120 دلار آمریکا پول بپردازد. البته این پول با درآمد کلاس آنلاین جبران می شود.

برای اجاره کردن کلاس آنلاین باید کلاسی با قیمت مناسب پیدا کنید، چه در کشورهای خارجی چه در ایران. در کشورهای اروپایی هر دانشجو برای کلاس آنلاین ماهانه 9 یورو می پردازد. در کشور ایالات متحدۀ آمریکا هر دانشجو ماهانه 10 دلار می پردازد. البته اگر کلاس آنلاین دربارۀ زبان انگلیسی باشد مبلغ آن بالاتر است.


اگر شما در کشور آمریکا باشید و بخواهید یک کلاس آنلاین اجاره کنید می توانید به سایت (کرگ لیست: سایت اجاره دادن خانه) مراجعه کنید و بسته به قیمت مدنظرتان کلاسی را تهیه کنید. البته اگر کلاس شما شخصی باشد. اگر کلاس شما در دانشگاه باشد شما با کمک دانشگاه می توانید این کار را انجام دهید. به این ترتیب سامانه مدیریت یادگیری شما ارتقا می یابد.

اجاره کردن شما باید به صورت هوشمندانه باشد، یعنی سعی کنید جایی را با قیمت مناسب اجاره کنید. البته برای اجاره کردن کلاس در کشورهای خارجی مانند کشور آمریکا، شما باید سابقۀ بانکی بسیار خوب داشته باشید، کردیت کارت داشته باشید، و از طرف محلی که شما در آنجا کار می کنید، مجوز رسمی داشته باشید.

شما می توانید با مراجعه به سایت (کلاس لیزینگ: یعنی کلاس اجاره ای و قسطی) کلاس های بسیار خوبی پیدا کنید. این سایت دارای سابقۀ 25 ساله است و آدرس آن در زیر قرار می گیرد:

http://www.classleasingllc.com/buy-or-rent-your-portable-classroom-using-our-new-online-inventory-catalog/

اجاره کلاس


در کشور آمریکا بالغ بر 5 میلیون کلاس آنلاین اجاره ای وجود دارد، که این کلاس ها سالیانه بیلیون ها دلار درآمد برای دانشگاه ها و دولت آمریکا دارند.

برای اجاره این کلاس ها باید شرایطی که بیان شد را داشته باشید. البته اگر شما بتوانید کلاس آنلاین را با تجهیزات آن اجاره کنید بسیار بهتر است، چون لازم نیست دیگر وسایل آن را تهیه کنید، البته این برای شما پر هزینه تر است. اما آموزشگاه آنلاین شما را معروف می کند.

کلاس آنلاین باید برای شما راحت باشید تا بتوانید در آن به راحتی تدریس کنید. این کلاس باید دارای تجهیزات کافی باشد، تا شما مشکلی دربارۀ تدریس آنلاین نداشته باشید.

در کشورهای خارجی با شروع فصل پاییز دانشگاه ها احتیاج به کلاس های آنلاین پیدا می کنند. برای همین آنها لازم دارند تا کلاس های آنلاین بیشتری داشته باشند.  

این دانشگاه ها برای کلاس آنلاین هر ترم باید 20 هزار دلار هزینه کنند، که سازمان دانشگاه های آمریکا به آنها کمک می کند.

در دانشگاه های ایران هم وضعیت آموزش آنلاین به همین صورت است. در ایران برای اجاره کلاس های آنلاین مبلغ از 200 هزار تومان شروع می شود و به 2 میلیون تومان هم می رسد. البته مبلغ اجاره کلاس های آنلاین بر اساس موضوع آن متفاوت است.


ما در اساتیدآنلاین، برای یادگیری بهتر و در راستای ارتقای علمی جامعه، بستر های آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره 71057276-021 تماس حاصل فرمایید.

 

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید
چطور واژگان جدید را حین آموزش زبان حفظ کنیم؟

چطور واژگان جدید را حین آموزش زبان حفظ کنیم؟

یادگیری یک زبان جدید سرگرم کننده است، البته به جز بخش یادگیری واژگان. همیشه کلماتی هستند که با وجود تلاش…

بیشتر بخوانید
کلاس آنلاین زبان انگلیسی

چگونه کلاس آنلاین زبان انگلیسی برگزار کنیم؟

در دنیایی که حتی عطاری ها هم آنلاین شده اند برگزاری کلاس آنلاین زبان انگلیسی چیزی بیش از یک ضرورت…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question