مدیریت آموزش آنلاین در دوران تعطیلی مدارس و امتحانات آنلاین

تدریس آنلاین

آموزش و پرورش به همان اندازه در حال تغییر است که شما فکر می کنید همواره در سفر هستید و شرایط جدیدی را تجربه می کنید. حال که امتحانات لغو شده است تکلیف دانشجویان و دانش آموزان چیست؟ آموزش و پرورش مجبور است دانشگاه ها و مدارس را به آموزشگاه آنلاین تبدیل کند. ممکن است که وضعیت فعلی امتحانات شما و فرزندان شما را سردرگم کرده باشد، اما این وضعیت پایدار نیست. کودکان و فرزندان شما می توانند به مدرسه بروند، به کالج بروند و حتی در بهترین دانشگاه ها قبول شوند، به این شرط که شما از آینده ناامید نباشید. در ادامه به مبحث مدیریت آموزش آنلاین در دوران تعطیلی مدارس و امتحانات آنلاین می پردازیم.

شما به چیزهایی که آموخته اید و می آموزید همیشه نیاز دارید و اینکه شما نمی توانید آزمون بدهید از توانایی های شما نمی کاهد. شما می توانید با مهارت هایی که دارید برای یادگیری فرزندان و کودکان خود تلاش کنید و آیندۀ آنها را بسازید.

شما با این توانایی ها به طور قطع می توانید بر مشکلات حاضر غلبه کنید و برای فرزندان خود با کمک معلمان آنها کلاس آنلاین موفق راه اندازی کنید. با این توانایی هایی که بیان می شود شما می توانید موفق شوید:

  • ارتباطات موفق با معلمان و فرزند خودتان در
  • مذاکره با فرزندانتان
  • Resilience (ظرفیت بازگشت از دشواری های پایدار و ترمیم شرایط گذشته)
  • Self-reflection (خودآگاهی از ظرفیت ها و استعدادهای درونی)
  • داشتن توانایی اینکه کارها را خودتان انجام دهید Do it yourself or DIY

تدریس آنلاین

شما باید این توانایی را داشته باشید که با اعضای خانواده و هر کسی که با شما در ارتباط است به طور موثر ارتباط داشته باشید. اگر شما تدریس آنلاین دارید باید با دانشجویان خود به طور موثری ارتباط داشته باشید. در واقع شما باید یک فرد اجتماعی باشید و با همه نوع خوبی ارتباط برقرار کنید، به این ترتیب در همۀ امور موفق خواهید شد.

برای مثال یک روز کودک شما دوست ندارد به مدرسه برود، حال ممکن است مریض باشد، از دوستانش ناراحت باشد یا افسردگی داشته باشد. شما نباید او را مجبور کنید به مدرسه برود، چون اگر با این شرایط روحی به مدرسه برود قطعاً چیزی نخواهد آموخت.

اگر خودتان هم در همین شرایط بودید و دوست نداشتید به سرکار بروید باید دنبال دلایل آن بگردید و احساسات خود را کنترل کنید. اگر سرکار رفتید نباید با همکاران یا مدیر یا هر کس دیگر بدرفتاری کنید، به این موضوع کنترل احساسات گفته می شود.

شما باید خودتان و شرایط اطرافتان را کنترل کنید و برای مدیریت آموزش آنلاین خود، هر روز برنامه ای مدون تهیه کنید که بدانید در آن روز چه خواهید کرد. این دقیقاً مانند این است که شما یک پازل را حل می کنید باید تا جایی که می توانید در تکمیل آن بکوشید و تمام سعی خود را انجام دهید. درس خواندن هم به همین شکل است، چه برای دانشجو یا دانش آموز چه برای شما که آدم بالغی هستید.

زندگی مانند یک صحنۀ فیلم برداری است هیچ کس دوست ندارد از خود صحنۀ وحشتناکی به جای بگذارد، شما هم باید در درس خواندن مانند زندگی عمل کنید. خوشبختانه فناوری اطلاعات در این زمینه به ما کمک های زیادی کرده است. با اختراع تلفن های هوشمند و سایر امکاناتی که دانشجویان در اختیار دارند درس خواندن به طبع ساده تر می شود.

اما باید بدانید که هوش یک کامپیوتر از هوش یک انسان بیشتر نیست و شما باید از استعدادهای خود هم استفاده کنید. شما نباید فکر کنید که شما از دیگران چیزی کمتر دارید، توانایی شما بالاتر از دیگران است و شما می توانید در آموزش مجازی موفق شوید.

حال اگر امتحانات شما لغو شده است این مشکل شما نیست، مشکل مدرسه و دانشگاه شما است. روزهای پایانی مدرسه و دانشگاه ممکن است برای شما سخت باشد. شاید علت آن این باشد که شما آزمون آنلاین دارید و از آن می ترسید. اما شما نباید کلاس آنلاین خود را از دست بدهید و فرصت های طلایی خود را به خاطر اینکه مدرسه شما حضوری نیست، از دست بدهید.

ما در اساتیدآنلاین، برای یادگیری بهتر و در راستای ارتقای علمی جامعه، بستر های آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره 71057276-021 تماس حاصل فرمایید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید
چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟

چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟

چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟ این سوالی است که هر داوطلبی باید برای شرکت در این آزمون…

بیشتر بخوانید
پنج تا از بهترین کتاب ها آمادگی آیلتس برای دانشجویان سراسر جهان

پنج کتاب برتر آمادگی آیلتس برای دانشجویان سراسر جهان

گاهی اوقات آمادگی برای آزمون آیلتس ممکن است سخت به نظر برسد، اما لازم نیست که شما این گونه فکر…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question