بهترین کروم بوک های بازار برای دانشجویان

بهترین کروم بوک

دانشگاه ها و مدارس chromebook ها را دوست دارند. به این دلیل که این لپ تاپ مقرون به صرفه است و مدیریت کردن آن آسان است و استفاده از آن برای همگان آسان است. دانشجویان می توانند با این لپ تاپ به راحتی وارد G Suite که مجموعه ای از خدمات گوگل است شوند. این خدمات شامل ارسال ایمیل، صحبت کردن با دیگران به صورت تصویری یا صوتی، و یادداشت کردن وقایع مهم در تقویم است. این امکانات همگی در  chromebook ها قابل دسترس است و برای همین دانشجویان این لپ تاپ را دوست دارند، چون این امکانات برای دانشجویان ضروری است و این لپ تاپ همۀ این امکانات را فراهم می کند. در ادامه به معرفی بهترین کروم بوک های بازار می پردازیم.

این لپ تاپ به این دلیل طرفدار زیاد دارد که قیمت آن مناسب است و شما حتی اگر بودجۀ زیادی هم نداشته باشید، می توانید با 200 دلار آمریکا آن را خریداری کنید. شما می توانید این لپ تاپ را در فروشگاه Walmart که یکی از بزرگ ترین فروشگاه های خرده فروشی در کشور آمریکا است به قیمت 139 دلار خریداری کنید. حتی می توانید مدل Lenovo 100E Chromebook 2ND Gen Laptop را در فروشگاه amazon به قیمت 179 دلار خریداری کنید که این قیمت بسیار مناسبی است.

اگر شما پول کمی دارید می توانید آن را به صورت دست دوم خریداری کنید و این برای شما بهتر است. این موضوع به این علت خوب است که شما می توانید اطلاعات chromebook را به راحتی پاک کنید و کسی نمی تواند به لپ تاپ شما نفوذ کند یا آن را هک کند زیرا این لپ تاپ از نظر امنیتی بسیار قوی است.

بهترین کروم بوک

بهترین کروم بوک های بازار برای دانشجویان

Acer Chromebook 714

این لپ تاپ در سایت amazon وجود دارد و قیمت آن 625 دلار است که قیمت بسیار خوبی است. این لپ تاپ ممکن است در نظر اول خیلی خاص به نظر نرسد اما قدرت زیادی در زیر بدنۀ آلومینیومی آن نهفته است. این لپ تاپ با استاندارد MIL-STD-810 سنجیده شده است. این استاندارد نوعی سنجش است که در آزمایشگاه انجام می شود و اصولاً این آزمایش ها برای ارتش کشور ایالات متحدۀ آمریکا انجام می شود، از آنجایی که این لپ تاپ در ارتش این کشور استفاده می شود این آزمایش روی آن انجام شده است و این لپ تاپ از این آزمایش سربلند بیرون آمده است. این لپ تاپ می تواند در برابر قطرات آب مقاوم باشد و شوک های الکترونیکی قوی را نیز می تواند تحمل کند. این لپ تاپ دارای گرافیک بسیار خوبی است و تصاویر شما را به خوبی نمایش می دهد. همچنین پردازندۀ خوبی دارد و عمر باطری آن هم طولانی است و شما می توانید سال ها از آن استفاده کنید. برای یک Chromebook این ویژگی های بسیار خوبی است و می تواند نظر هر دانشجویی را جلب کند. البته فراموش نشود که این لپ تاپ دارای حافظۀ جانبی هم هست و می توانید برای آن حافظۀ جانبی تهیه کنید و آن را در محل مناسبش قرار دهید به این ترتیب داده های شما پشتیبانی می شوند. وزن این لپ تاپ 3.3 pounds (واحد وزن در کشور آمریکا) است که نسبتاً سنگین است و من آن را برای دانشجویان و افراد دارای سن بالا توصیه می کنم.

 

Asus Chrome book Flip C434

اگر شما هم لپ تاپ و هم تبلت را می خواهید این گزینۀ مناسبی است. این لپ تاپ ویژگی های بسیاری دارد. این لپ تاپ دارای حافظۀ داخلی 4 گیگابایتی است و پردازندۀ آن دو هسته ای است و همچنین حافظۀ جانبی هم دارد و شما می توانید به آن حافظۀ جانبی اضافه کنید.

این لپ تاپ با وجود داشتن سخت افزار پایین باز هم برای شما خوب است و شما می توانید آن را خریداری کنید. این لپ تاپ ظاهر بسیار شیکی دارد و به قول معروف یک لپ تاپ شیک است. این لپ دارای مانیتور 14 اینچی است و نمایش خوبی دارد.

این لپ تاپ در سایت آمازون 475 دلار، در وال مارت 528 دلار  قیمت دارد.

 

Dell Latitude 5300 Chromebook Enterprise

بعضی از مردم بیان می کنند که آنها به قدرت Chrome book احتیاج ندارند و در واقع شما به این لپ تاپ احتیاجی ندارید، اما این موضوع کلاً اشتباه است. شما می توانید با استفاده از روش SaaS (قدرت مند کردن تجارت خود با فناوری وب) از این لپ تاپ استفاده کنید و تجارت خود را در هر زمینه ای توسعه دهید. این لپ تاپ با داشتن 4 هستۀ مرکزی و حافظۀ 8 گیگابایتی برای شما بهترین گزینه است. این لپ تاپ می تواند برای شما هم تبلت باشد هم لپ تاپ چون keyboards آن قابل تغییر است و شما می توانید به راحتی آن را به شکلی که می خواهید در آورید.

این لپ تاپ به دلیل اینکه وزن زیادی دارد در برابر ضربه ها مقاوم است و به نوعی نشکن است. استفاده از touchpad آن آسان است و در دو طرف آن دو پد قرار گرفته است که استفاده از آن را آسان تر می کند. باطری این لپ تاپ بیش از 9 ساعت می تواند فعالیت کند و شما نیاز ندارید در این زمان آن را به برق وصل کنید. اگر شما می خواهید سریع ترین لپ تاپ را خریداری کنید، این لپ تاپ ایده آل است و برای شما بهترین گزینه است. این لپ تاپ در سایت آمازون 849 دلار قیمت دارد و در سایت best buy  900 دلار است که تفاوت چندانی ندارند. البته قیمت آن 1551 دلار است، و این سایت ها به دلیل اینکه مشتری زیادی دارند آنها را حراج کرده اند. اگر شما به دنبال یک لپ تاپ خوب می گردید این گزینه را از دست ندهید. این لپ تاپ برای آموزش مجازی و تدریس آنلاین بسیار مناسب است.

 

Google Pixelbook Go

این لپ تاپ در واقع زیرمجموعه ای از لپ تاپ های کمپانی Dell است و به وسیلۀ  این شرکت توسعه پیدا کرده است. ویژگی هایی که این لپ تاپ دارد این است که این لپ تاپ کاملاً می تواند google chrome  مرورگر معروف را پوشش دهد و منحصراً در اختیار بگیرد. البته این در لپ تاپ های دیگر هم ممکن است اما نه با قدرت این لپ تاپ. این لپ تاپ اجازه نمی دهد هیچ ویروسی به آن رخنه کند، یا هکری (دزدهای اینترنتی) در آن نفوذ کند، زیرا سیستم امنیتی قوی و قدرتمندی دارد. در واقع گوگل کتاب های خود را برای این لپ تاپ به صورت رایگان عرضه می کند.  این لپ تاپ با پردازندۀ بسیار کم مصرفی کار می کند و در مصرف برق صرفه جویی می کند. ولتاژ برقی هم که مصرف می کند 83% است که این هم بسیار خوب است. بدنۀ این لپ تاپ سیاه است و از آلیاژ منیزیم با پایۀ فلزی ساخته شده است. این باعث می شود که لپ تاپ سقوط ناگهانی نداشته باشد، یا اگر شما با کسی در حین کار کردن حرف می زدید از دست شما نیفتد، چون وزن آن سنگین است و این لپ تاپ به نوعی نشکن است.

Ports (کانال های ارتباطی مانند بخش اتصال فلش و …) نقص های زیادی دارد. مانند اینکه این لپ تاپ ports های کمی دارد و نمی توانید لپ تاپ خود را به وسایل مختلف وصل کنید. باید بیان شود که عمر باطری این لپ تاپ خوب است و شما می توانید بیش از 12 ساعت از این لپ تاپ بدون اتصال به برق استفاده کنید. شما می توانید از این لپ تاپ در پروازهای طولانی استفاده کنید و باطری آن برای شما کار می کند.

بنابراین می توان این لپ تاپ را یک جنگجوی واقعی نامید. این لپ تاپ دارای صفحۀ نمایش بسیار بزرگی است و برای فعالیت های شبانه بسیار مناسب است. البته قیمت آن 999 دلار است که ارزان نیست اما برای کسی که می خواهد لپ تاپی با عمر طولانی و استفادۀ مفید داشته باشد گزینۀ مناسبی است.

 

Lenovo Chromebook 100e 11.6

این لپ تاپ با قیمت 206 دلار در سایت آمازون فروخته می شود که بسیار ارزان است. این لپ تاپ در واقع برای کودکان طراحی شده است و کاربرد آن برای کودکان است. البته برای بزرگسالان هم استفاده می شود و برای محل کار بسیار مناسب است. این لپ دارای soc (یک مرکز عملیات امنیتی که از مسائل امنیتی حمایت می کند) است که برای کودکان مناسب است. اگر آنها خواستند به سایت هایی بروند که برای سن آنها مناسب نبود این بخش از ورود آنها به سایت ها جلوگیری می کند. باید از سازندۀ این لپ تاپ نهایت تشکر را داشته باشیم. این لپ تاپ دارای حافظۀ 4 گیگابایتی است و دارای چهار هستۀ پردازنده است. البته شما نباید صفحات زیادی را در مرورگر خود بازکنید، آن وقت لپ تاپ جواب نمی دهد و در واقع از پاسخ دادن به شما باز می ماند. این لپ محل حافظۀ جانبی دارد و شما می توانید یک حافظۀ جانبی با هر ظرفیتی به آن اضافه کنید.

این لپ تاپ دارای وزن سبکی است و صفحه کلید مقاومی دارد و نسبت به آب مقاوم است. این لپ هم در ناحیۀ touchpad  خود دارای دو پد است که به شما کمک می کند در لمس کردن صفحات اشتباهی نکنید. حال این سوال مطرح می شود که آیا این لپ تاپ عالی است؟ برای شمایی که بودجۀ کمی دارید و فرزند شما به مدرسه می رود این لپ تاپ بهترین گزینه است.

 

ما در اساتیدآنلاین، برای یادگیری بهتر و در راستای ارتقای علمی جامعه، بستر های آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره 71057276-021 تماس حاصل فرمایید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید
چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟

چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟

چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟ این سوالی است که هر داوطلبی باید برای شرکت در این آزمون…

بیشتر بخوانید
چطور واژگان جدید را حین آموزش زبان حفظ کنیم؟

چطور واژگان جدید را حین آموزش زبان حفظ کنیم؟

یادگیری یک زبان جدید سرگرم کننده است، البته به جز بخش یادگیری واژگان. همیشه کلماتی هستند که با وجود تلاش…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question