بهترین سریال ها برای یادگیری زبان فرانسه

یادگیری زبان فرانسه

یادگیری زبان فرانسه در نگاه اول کار دشواری به نظر می رسد. اما واقعیت این است که مانند هر زبان دیگری زبان فرانسه را هم با تلاش کوشش می توان به راحتی یاد گرفت. یکی از بهترین راه ها برای یادگیری زبان فرانسه تماشای سریال های فرانسوی است. تماشای سریال های فرانسوی بیننده را به عمق زندگی در کشور فرانسه و یا کشورهای فرانسوی زبان هدایت می کند. تماشای سریال بهترین فرصت برای کسانی است که نمی توانند با سفر به کشور مورد نظر خود را معرض جامعه و مردم آن کشور قرار دهند.

زبان فرانسوی برای مهاجرت به فرانسه

در این مطلب ما بهترین سریال ها برای یادگیری زبان فرانسه را به شما معرفی می کنیم.

Les Aventures de Tintin

ماجراهای تن تن برای بسیاری از ما یادآور دوران کودکی است. دیدن این سریال با زبان فرانسوی بیننده را با کلمات اصطلاحات ساده تا متوسط زبان فرانسه آشنا کند.

این سریال داستان یک کارآگاه جوان بلژیکی به نام تن تن است که با سگ وفادارش میلو و همراهی کاپیتان هادوک ماجراهای جالبی را رقم می زند. این سریال انیمیشن بر اساس کمیک معروف  ماجراهای تن تن ساخته شده است. مجموعه کمیک تن تن نخستین بار در ۱۰ ژانویه ۱۹۲۹ به زبان فرانسه در لو پتی ونتیم منتشر شد. ماجراهای تن‌تن و میلو داستان‌هایی رئالیستی و برگرفته از رویدادهای تاریخ معاصر هستند که از دوره زمانی بین جنگ جهانی اول و دوم آغاز شده و تا اوج دوران جنگ سرد امتداد می‌یابد؛ استعمار، نژادپرستی، رقابت میان دو ابرقدرت، مافیا، جنگ نفت و … از مشخصه های داستان های تن تن است. سریال تن تن یکی از بهترین سریال ها برای یادگیری زبان فرانسه در سطح مبتدی است.

آلمانی یا فرانسوی، کدام یک سخت تر است؟

Un Village Français

داستان این سریال در زمان اشغال نازی ها و در یک شهر خیالی به نام ویلنو می گذرد. داستان این سریال رابطه فرانسوی ها و تاثیر جنگ بر آنها نشان می دهد. کسانی که قصد دارند در فرانسه زندگی کنند با دیدن این سریال می توانند درک بهتری از کشور و مردم فرانسه داشته باشند. این سریال برای یادگیری زبان فرانسه در سطح متوسط مناسب است.

Fais pas ci, Fais pas ça

این سریال کمدی درباره دو خانواده و مشکلات عجیب و غریب آنهاست. زبان این سریال و اصطلاحات مطرح شده در آن برای یادگیری زبان فرانسه در سطح متوسط مناسب است. این سریال در زمان پخش موفق شد چندین جایزه مختلف را کسب کند.

بهترین سریال ها برای یادگیری زبان فرانسه

Un Gars, une Fille

این سریال یک مجموعه تلویزیونی کمدی فرانسوی است که توسط ایزابل کامو ساخته شده است. این سریال بسیار موفق بود و هر روز 5 میلیون بیننده جذب می کرد. این مجموعه شامل 5 فصل و 486 قسمت است. دیدن این سریال برای یادگیری زبان فرانسه در سطح پیشرفته مناسب است.

بهترین فیلم های فرانسه برای یادگیری زبان فرانسوی

Engrenages

این سریال پلیسی بر روابط پلیس و دستگاه قضایی فرانسه تمرکز دارد. دیدن این سریال به خصوص برای کسانی که علاقه دارند در جامعه فرانسه زندگی کنند بیسار مناسب است. سطح زبان این سریال برای افرادی با دانش فرانسوی متوسط تا پیشرفته ایدئال است.

Baron noir

Baron noir یک مجموعه تلویزیونی فرانسوی در ژانر درام – سیاسی است، که توسط اریک بنزکریEric Benzekri و ژان باتیست دلافون Jean-Baptiste Delafon و به کارگردانی زیاد دوئیری Ziad Doueiri، آنتوان شورولیرAntoine Chevrollier و توماس بورگینیون Thomas Bourguignon ساخته شده است. این سریال فرانسوی در سه فصل در فوریه ۲۰۱۶، فوریه ۲۰۱۸ و فوریه ۲۰۲۰، از شبکه فرانسوی Canal+ پخش شد. این سریال برای یادگیری زبان فرانسه در سطح متوسط تا پیشرفته مناسب است.

زبان فرانسوی برای مهاجرت به کانادا

Un homme ordinaire

سریال فرانسوی Un homme ordinaire در ژانر درام، یک مینی سریال در چهار قسمت ۵۲ دقیقه ای است که توسط Piern Aknine و Anne Badel ساخته شده است و از ۱۵ سپتامبر تا ۲۲ سپتامبر ۲۰۲۰ ازشبکه فرانسوی M6 پخش شد. این سریال برای یادگیری زبان فرانسه در سطح پیشرفته مناسب است.

Laetitia

Laëtitia یک مینی سریال فرانسوی در شش قسمت ۴۵ دقیقه ای به کارگردانی ژان خاویر دو لستراد است، که در ۲۱ و ۲۸ سپتامبر سال ۲۰۲۰ از شبکه فرانسوی France 21 پخش شد. این مینی سریال فرانسوی بر اساس قتل Laëtitia Perrais که در ژانویه ۲۰۱۱ در La Bernerie-en-Retz اتفاق افتاد ساخته شده است. داستان این سریال واقعی است و برای آشنایی با سیستم قضایی و پلیس مناسب است. سطح زبان این سریال برای افرادی که با زبان فرانسوی در حد متوسط تا پیشرفته آشنایی دارند مناسب است.

مقایسه انواع آزمون TEF زبان فرانسوی

Extra French

سریال Extra French یکی از سری های مجموعه محبوب اکسترا است که به زبان فرانسوی اختصاص دارد. این مجموعه مانند مجموعه انگلیسی و آلمانی به روابط چند دوست می پردازد و زبان فرانسوی را برای مبتدیان آموزش می دهد. تماشای این سریال یکی از بهترین روش ها برای تقویت و یادگیری زبان فرانسوی توسط مبتدیان است.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
10 پادکست برای بهبود لیسنینگ زبان انگلیسی

معرفی ۱۰ پادکست برای بهبود لیسنینگ زبان انگلیسی

لیسنینگ یک مؤلفه کلیدی در تسلط بر زبان انگلیسی است که بینش هایی را در مورد تفاوت های ظریف فرهنگی…

بیشتر بخوانید
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question