بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان فرانسوی

یادگیری زبان فرانسوی

برای یادگیری زبان فرانسوی، یکی از موثرترین کارهاگوش دادن مکرر به منابع صوتی/تصویری زبان فرانسه است. تحقیقات متعددی نشان داده ‌اند که فرآیند یادگیری زبان در کسانی که بطور مکرر خودشان را در معرض شنیدن زبان قرار می‌دهند، سریعتر از کسانی است که این کار را انجام نمی‌دهند. گوش دادن و دیدن فیلم‌ های فرانسوی، شوهای تلویزیونی، موسیقی و حتی پادکست ‌های صوتی به شما در این مهم کمک می‌کند و باعث می ‌شود زبان را سریعتر یاد بگیرید. در این مطلب می خواهیم بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان فرانسوی را به شما معرفی کنیم.

بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان آلمانی

علاوه بر مسائل گفته شده، شما می توانید از آموزش های ویدیوئی در مورد نکات دستورزبانی، لغات، ضرب المثل ها و سایر عناصر زبان فرانسوی بهره مند شوید. کانال‌ های یوتیوب اغلب ویدیو هایی مختصر و مفید دارند. مزیت این ویدئوها این است که می‌ توان هم بر روی کامپیوتر خانگی و هم بر روی گوشی یا تبلت آنها را به راحتی تماشا کرد. مشاهده محتوای این کانال ‌ها برای زبان آموزان فرانسوی عالی است زیرا دیدن این کلیپ ‌ها باعث ارتقاء مهارت ‌های زبانی آنها می ‌شود. همچنین با دیدن این ویدئو ها عبارات و اصطلاحات پایه و اساسی زبان فرانسوی را یاد می گیرند.

استفاده از یوتیوب برای یادگیری: چگونه با Youtube آموزش ببینیم؟

با توجه به کانال‌ های بیشماری که درباره زبان فرانسوی وجود دارند، می‌توانید طبق سلیقه خود چندتا را انتخاب کنید و کلیپ ‌های آنها را ببینید. ما در این مقاله 7 کانال برتر آموزش زبان فرانسوی را که برای تمامی سطوح مبتدی تا پیشرفته محتوا تولید کرده ‌اند را به شما معرفی می کنیم:

یوتیوب فرانسوی

بهترین کانال های یوتیوب برای یادگیری زبان فرانسوی

1-  imagiers.net

این کانال، ویدئو های آموزش زبان فرانسه بسیار زیادی دارد. اگر حدودی بخواهیم بگوئیم، بیش از 50000 ویدئو در این کانال آپلود شده است. ویدئو های آموزشی این کانال درباره مطالب بسیار متنوعی هستند، مثل یادگیری واژگان، گرامر، کوئیز ها، ولی بعضی از ویدئو ها نیز کمدی هستند و جنبه طنز دارند.

2-  Learn French: Frenchpod101.com

Frenhpod101 ویدئو های کوتاه از لغات و عبارات متنوعی دارد که به امتحان‌ های کوچک منتهی می‌ شوند. این ویدئوها به فرمت برنامه های رادیویی روزانه ساختار بندی شده اند که گویندگان فرانسوی زبان اصل یا انگلیسی‌ زبان اصل دارند. این ویدئوها وبسایت مخصوصی نیز دارند که منابع بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهند. اگرچه این ویدئوها به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته ‌اند، ولی تصاویر تبلیغاتی نیز وجود دارند که توصیه می‌کنم نادیده گرفته و فقط ویدئوهای آموزشی را دنبال کنید.

به یاد داشته باشید برای یادگیری زبان فرانسوی از طریق یوتیوب، دانستن زبان انگلیسی در حدی قابل قبول، ضروری است.

دوره شروع زبان انگلیسی از صفر

3- JeFrench.com

این کانال دارای ساختار فوق ‌العاده حرفه ‌ای نیست که موضوع ‌بندی و ترتیب دقیق و منطقی داشته باشد. فرمت این کانال ساده است ولی موارد تبلیغاتی حواس پرت‌ کن ندارد.

 4- lsfrnch

کانال frenchspanishonline.com مختص افرادی است که علاقه دارند موارد درسی را پاورپوینت‌ وار بخوانند. در اکثر درس‌ ها، صفحاتی با کلمات نوشته ‌شده وجود دارند که درحین صحبت یک فرانسوی ‌زبان با لهجه غلیظ ظاهر می ‌شوند. این گوینده، کلمات را با موس کامپیوترش هایلایت می‌کند.

5 thefrenchguy3000

این کانال که توسط فردی که خودش فرانسوی نیست هدایت می‌شود که بسیار با مزه و خنده ‌دار است. ویژگی شخصیتی بامزه و خنده‌ دار این فرد، با لهجه جالب و قصه ‌های متفاوتی که تعریف می‌کند، این کانال را جزء 10 کانال برتر یادگیری زبان فرانسه کرده است. ویدئو Anyone Can speak French این فرد را بررسی کنید تا پی ببرید چقدر ویدئو های این فرد جالب است.

6- French by Phone

Frenchbyphone.com توسط Jacqueline هدایت می‌شود که زبان فرانسوی را کاملاً به زبان فرانسوی اصل آموزش می‌دهد که زیرنویس‌ های انگلیسی نیز دارد. شایان ذکر است که اگر چه این کانال یادگیری زبان فرانسه بسیار معروف است، اما به هیچ عنوان گرامر و واژگان مبتدی را مورد پوشش قرار نمی‌دهد. پس، اگر موارد آموزشی برای شما گنگ و بسیار دشوار به نظر رسیدند، سعی کنید به‌ دنبال یک کانال ساده ‌تر برای یادگیری زبان فرانسه بروید.

زبان فرانسوی برای مهاجرت به فرانسه

7 The Radio Lingua Network

در این کانال می‌توانید به همراه زبان‌آموز Ann که توسط Mark آموزش داده می‌شود، زبان فرانسه را یاد بگیرید. این کانال بسیار هیجان ‌انگیز و مفید است چون هر درس در جای مختلفی از پاریس ضبط شده است که به شما حس هیجان ‌انگیزی را می‌دهد، طوری که انگار در یک سفر خارجی در قلب خود فرانسه هستید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
toefl

ساختار آزمون تافل | بررسی جامع آزمون های PBT و iBT

در دنیای امروز، تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین‌المللی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت در زمینه‌ های تحصیلی…

بیشتر بخوانید
بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی در مرحله اول آموزش صحیح و اصولی است و بعد تمرین زیاد. گرامر انگلیسی…

بیشتر بخوانید
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question