اهمیت برگزاری کلاس خصوصی آنلاین

اهمیت برگزاری کلاس خصوصی آنلاین

اهمیت برگزاری کلاس خصوصی آنلاین در این است که شما به تنهایی در این کلاس حضور دارید و کسی مزاحم شما نخواهد بود. حال اگر این کلاس، کلاس زبان انگلیسی باشد، شما باید تمرکز و دقت بیشتری داشته باشید، بنابراین شما به تنهایی بهتر می توانید مطالب زبان انگلیسی را بیاموزید. حتی اگر شما در دانشگاه خود دانشجوی ممتاز هم باشید، به این کلاس ها به ویژه در حوزۀ زبان انگلیسی، نیاز دارید. نکتۀ مهمی که در اینجا وجود دارد این است که شما باید بهترین اساتید را برای کلاس خصوصی آنلاین خود انتخاب کنید. اگر دربارۀ زبان انگلیسی باشد، شما باید از اطرافیان خود پرس و جو کنید و بهترین استاد را پیدا کنید.

نکتۀ دیگری که وجود دارد این است که شما در دانشگاه یا مدرسه یا کالج به درستی، محتوای درس خود را دریافت نمی کنید چون اطراف شما شلوغ است و تحقیقات علمی نشان داده است که 70% از دانشجویانی که در دانشگاه، کالج یا مدرسه (دانش آموزان)، درس می خوانند، تنها 85% از محتوای درس را یاد می گیرند اما این در کلاس خصوصی آنلاین بالای 95% است.

شما برای اینکه در هزینه های خود صرفه جویی کنید، می توانید در کلاس های آنلاین شرکت کنید و به این ترتیب هزینه های شما کاهش می یابد چون شما مجبور نیستید یک مسیر طولانی را در طول روز طی کنید و از صرف بنزین یا پرداخت کرایۀ تاکسی معاف می شوید و در خانۀ خود به راحتی درس می آموزید، استراحت می کنید، غذا می خورید و …

همچنین کلاس های خصوصی مجازی راندمان بالایی دارند و یادگیری شما بالا می رود.از این رو شما می توانید، کلاس خصوصی مجازی خود را در هر ساعتی که مایل هستید برگزار کنید و به این ترتیب شما از این کلاس آنلاین خصوصی، منافع زیادی خواهید برد.

کلاس خصوصی آنلاین

شما در این کلاس ها، مسئولیت پذیری بیشتری دارید و اگر استاد شما در کشور دیگری باشد، مثلاً یک کشور آمریکای شمالی و شما در ایران، شما محدودیت جغرافیایی ندارید و به راحتی می توانید، آموزش ببینید.


شما باید در انتخاب استاد خود، به این موارد توجه کنید (به ویژه اگر استاد شما، استاد زبان انگلیسی باشد):

اول اینکه رشتۀ تحصیلی استاد شما، چه بوده است، دوم اینکه مدرک تحصیلی استاد شما چیست، هر چه مدرک استاد شما بالاتر باشد، برای شما بهتر است، مثلا فوق لیسانس زبان، یا دکترای زبان و آگاه شوید که استاد شما مدرک دیگری نیز دارد، اگر استاد شما، به عنوان مثال در کشور خارجی مانند ایالات متحدۀ آمریکا زندگی کرده است و زبان او خوب است، این فرصت را از دست ندهید و او را قبول کنید.

چون تحقیقات علمی، نشان داده است که افرادی که در کشورهای خارجی زندگی کرده اند، توانایی انتقال زبان خود به دیگران را دارند. شما با شرکت در کلاس های خصوصی آنلاین، می توانید با افراد دیگر در سرتاسر جهان، ارتباط پیدا کنید و از دانش آنها استفاده کنید به این ترتیب،سواد اطلاعاتی شما و سطح دانش زبان انگلیسی شما، بسیار بالا می رود.

شما باید این نکته را در نظر بگیرید که، مطالعۀ شخصی با کلاس خصوصی مجازی، متفاوت است و توجه به این نکته هم لازم است که، هر فردی به شیوۀ خود زبان انگلیسی را می آموزد، پس شیوۀ یادگیری خود را به استاد خود، توضیح دهید، تا هم وقت شما تلف نشود و هم وقت استاد شما.


شما باید، برای کلاس خصوصی آنلاین خود، این موارد را تهیه کنید:

کتاب های الکترونیکی، مجله های علمی اگر برای زبان باشد (نیوزویک)، سخنرانی های ضبط شده از افراد معروف، و انواع سوالات و کتاب هایی که برای زبان انگلیسی لازم دارید.


کلاس خصوصی آنلاین به شما، این ویژگی ها را می دهد:

اول خودتان را تشویق می کنید، که تکالیف خود را به درستی انجام دهید، دوم شما وقت شناس می شوید و به موقع در کلاس درس حاضر می شوید، این کلاس به شما این امکان را می دهد، که شما پروژه های کاری خود را، در زمان مناسب انجام دهید، به این ترتیب به کار شما لطمه وارد نمی شود.

بر اساس روزنامۀ واشنگتن پست ، کلاس های خصوصی آنلاین در سال 2020، در کشور ایالات متحدۀ آمریکا بالغ بر 3 میلیون دلار، در آمد داشته است.


در نهایت برای شرکت در کلاس های خصوصی آنلاین ، شما باید ابتدا استاد خود را انتخاب کنید، باید به کار و برنامه های کاری خود توجه کنید تا به آن آسیب نرسد، باید بودجه خود را ارزیابی کنید، تا ببینید که شما در چه کلاسی می توانید شرکت کنید و همچنین کلاس خصوصی آنلاین شما، اگر دربارۀ زبان انگلیسی است، مواد لازم آن را تهیه کنید و از استاد خود خواهش کنید که مطالب را برای شما به وضوح بیان کند و همچنین در حین کلاس خصوصی مجازی، مواردی که ایجاد مزاحمت می کنند مانند تلویزیون، تلفن همراه، رادیو و … را از خود دور کنید تا بتوانید از کلاس خود بهره کافی ببرید.

ما در اساتیدآنلاین، برای یادگیری بهتر و در راستای ارتقای علمی جامعه، بستر های آموزش آنلاین را در اختیار شما قرار می دهیم. برای اطلاعات بیشتر با شماره 71057276-021 تماس حاصل فرمایید.

 

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید
چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟

چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟

چرا باید در آزمون آزمایشی آیلتس شرکت کنیم؟ این سوالی است که هر داوطلبی باید برای شرکت در این آزمون…

بیشتر بخوانید
پنج تا از بهترین کتاب ها آمادگی آیلتس برای دانشجویان سراسر جهان

پنج کتاب برتر آمادگی آیلتس برای دانشجویان سراسر جهان

گاهی اوقات آمادگی برای آزمون آیلتس ممکن است سخت به نظر برسد، اما لازم نیست که شما این گونه فکر…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question