ویدئو خطرناک ترین اشتباهات شرکت کنندگان آزمون تافل ®

ویدئو خطرناک ترین اشتباهات شرکت کنندگان آزمون تافل ®

ویدئو خطرناک ترین اشتباهات شرکت کنندگان آزمون تافل ®، همان ویدئو ای است که هر شرکت کننده آزمون تافل ® باید بداند. این ویدئو جذاب و کاربردی، حاصل صدها آزمون آزمایشی تافل ® و نمونه های واقعی آزمون تافل ® شرکت کنندگان دوره های اساتید آنلاین است.

دانلود یا مشاهده ویدئو خطرناک ترین اشتباهات شرکت کنندگان آزمون تافل ®

شما می توانید در این صفحه، این ویدئو را دانلود و یا به صورت آنلاین مشاهده کنید.

قسمتی از متن ویدئو:

در اینجا قسمتی از متن ویدئو خطرناک ترین اشتباهات شرکت کنندگان آزمون تافل ® که توسط دکتر محمدحسین رحمانی و به همت تیم آموزش و فنی اساتیدآنلاین آماده شده است را می توانید مطالعه کنید.

سلام وقتتون بخیر، اگر متقاضی شرکت در آزمون تافل ® هستید به یاد داشته باشید که این آزمون یکی از جامع ترین آزمون های زبانی هست که در کنار مهارت های زبانی، مهارت های غیر زبانی شما را هم ارزیابی می کند. فقط تمرکز و تسلط بر ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ کافی نیست و باید بتونید به مهارت های زیاد دیگه ای هم مسلط باشید.

خوب توی این ویدیو ما می خواهیم در مورد خطرناک ترین و بعضاً مرگبارترین اشتباهات شرکت کنندگان در آزمون تافل ® با هم صحبت کنیم. اشتباهاتی که در بخش های مختلف ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ اتفاق می افته و می تونی به صورت ناخودآگاه تاثیر بسیار منفی روی نمره شما داشته باشه.

این کلیپ با بخش ریدینگ و اشتباهات این بخش آزمون آغاز میشه.
اشتباهاتی در بخش های مختلف مثل:

  • تایم منیجمنت که شما نمیتونید زمان رو به خوبی مدیریت کنید.
  • عدم تمرکز لازم یک سری از موضوعات و تاپیک هایی که می تونه در بخش ریدینگ بسیار دردسرساز باشه.
  • عدم داشتن دامنه لغت کامل و لازم برای خوندن و جواب دادن به متن های تخصصی، در مورد انواع و اقسام ریدینگ ها extensive & intensive باهم صحبت خواهیم کردیم.
  • در مورد سوالاتی که در بخش ریدینگ می تونه بیشترین کاهش نمره رو برای شما داشته باشه.
  • در مورد مهارت های skimming & scanning باهم صحبت خواهیم کرد و اینکه چه پیشنهاداتی وجود داره که بتونید عملکرد خودتون رو در بخش ریدینگ افزایش بدید!

بعد از این پارت وارد بخش لیسنینگ می شیم. اشتباهات رایجی که افراد در بخش لیسنینگ مرتکب می شوند مخصوصا برای نوت برداری کردن. در مورد روش های مختلف و اصولی راجع به نوت برداری با هم صحبت خواهیم کرد و نکات زیاد دیگری که در بخش لیسنینگ می‌تونه به شما کمک کنه و در واقع پیشگیری بکنه از رخ دادن اشتباهات تاثیر گذار در بخش لیسنینگ آزمون تافل ®.

question