ویدئو وبینار بررسی تخصصی آزمون TOEFL ®

ویدئو وبینار بررسی تخصصی آزمون TOEFL ®

اگر از شرکت کنندگان وبینار 24 اسفند 99بوده اید، ویدئو وبینار بررسی تخصصی آزمون TOEFL همان چیزی است که به دنبال آن هستید.در این وبینار که توسط دکتر محمدحسین رحمانی، برگزار گردید، مباحث بسیار زیاد و دقیقی مطرح شد که در زیر می توانید ویدئو ضبط شده این وبینار را  دانلود و مشاده کنید.پیشنهاد می کنیم برای تسلط بر محتوای مطرح شده، حتماً این ویدئو را حداقل 2 بار ببینید تا نکات ملکه ذهن تان شود.

متن ویدئو وبینار بررسی تخصصی آزمون TOEFL :

خیلی سریع بریم سراغ اصل مطلب. اینکه
  • آزمون تافل چی هست
  • چه ویژگی ها و چه شرایطی داره
  • ودر مورد ویژگی های این آزمون با هم بیشتر صحبت خواهیم کرد
اصلاً تافل خودش یعنی چی؟ T – O – E – F – L  مخفف این عبارت است:Test of English as a Foreign Language و ibt هم مخفف internet based هست.همانطوری که می دونید، آزمون تافل فرمت های متفاوتی را داشته، اولین ورژن آزمون تافل، تافل PBT یا paper based بود، بعد تافل cbt یا همون computer based و الان هم آخرین ورژن آزمون تافل ibt هم مخفف internet based هست که به صورت اینترنتی برگزار میشه و شما در سنترهایی مشخص شده شرکت میکنید و آزمون به صورت لایو برگزار میشه، جواب های شما فرستاده میشه برای ETS در امریکا و اونجا تصحیح میشه. ETS در واقع administrator برگزاری آزمون تافل هست که آزمون های بسیار معروفی را برگزار می کنه.سایت رسمی برای آزمون تافل، سایت ETS.org هست که هر اطلاعاتی درمورد آزمون تافل بخواهید در این وب سایت هست.
  • اطلاعات مربوط به ثبت نام
  • هزینه های آزمون
  • و هرگونه اطلاعاتی که نیاز داشته باشید

در این وب سایت موجود هست. می توانید به این سایت مراجعه کنید و همه اطلاعات را به روز در اختیار داشته باشید.

هزینه آزمون تافل اخیراً افزایش پیدا کرده و الان هزینه آزمون ۲۴۵ دلار است و …

در ادامه ویدئو وبینار بررسی تخصصی آزمون TOEFL به طور کامل، آزمون تافل و راه های موفقیت در آن تشریح می شود. همین حالا این ویدئو را دانلود کنید و یا بصورت لایو در وب سایت اساتیدآنلاین مشاهده کنید.

در صورت وجود هرگونه سوال راجع به محصولات و خدمات اساتیدآنلاین با پشتیبانی در ارتباط باشید.

همچنین شما میتوانید با دنبال کردن ما در شبکه های اجتماعی به نشانی های زیر از رویداد ها و اخبار اساتیدآنلاین مطلع شوید.

question