دولینگو ® چیست؟ | معرفی ® Duolingo

دولینگو

 آزمون دولینگو ® یک آزمون زبان است که به جای تافل ® و آیلتس ® استفاده می شود. این آزمون از تافل ® ای بی تی و آیلتس ® آسان تر است و هزینۀ آن تنها 48 دلار است. برای ثبت نام این آزمون باید به سایت های معتبر مراجعه و ثبت نام کنید.. این آزمون هر 10 روز یک بار اجرا می شود و برخلاف تافل ® و آیلتس ® محدودیت چند ماهه ندارد. شما می توانید بدون پرداخت هزینه نتیجه آزمون را به دانشگاه های جهان ارسال نمایید و هیچ پولی ندهید. این آزمون بدون مراجعۀ حضوری و به صورت آنلاین برگزار می شود. سئوالات این آزمون از آسان به سخت است و مدرک این آزمون دو سال اعتبار دارد. منابعی مانند:

  • Tactic for listening
  • 504 words delta book
  • Manhattan book
  • Nova software
  • Cambridge software
  • Verbal advantage
  • Longman book
  • ®Mastering skills for TOEFL

برای این آزمون مفید هستند. این آزمون برای افرادی که می خواهند نمره ی  بهتری دریافت کنند، آسان تر است و شرکت دولینگو ® نرم افزارهای زیادی برای کاربران android، web و ios تولید کرده است که برای کاربران قابل دسترسی است. متاسفانه این شرکت برای فارسی زبان ها هنوز نرم افزاری تولید نکرده است.

دولینگو چیست

دولینگو در ابتدا یک نرم افزار یادگیری زبان بود!

بیشتر نرم افزارهای شرکت دولینگو ® به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می گیرد. اما این نرم افزارها به صورت دوره ای به روز رسانی می شوند که کاربران باید آنها را به روز رسانی کنند. و البته برخی نرم افزارها را باید خریداری کرد که این هم مزیت خوبی است زیرا به شما کمک می کند چیزهای بیشتری را بیاموزید. البته در نرم افزارهای خریداری شده شما از مزایای بیشتری برخوردار هستید. مانند اینکه اگر شما در یک درس یک پاسخ اشتباه بدهید، نباید بترسید چون شما جای اصلاح پاسخ را دارید و شما می توانید از درس هایی که سخت هستند بگذرید و بعدً آنها را بخوانید یا حل کنید و همچنین اگر شما تستی را درست انجام نداده باشید یا در آن غلطی داشته باشید می توانید به راحتی آن را اصلاح کنید پس نگران اشتباهات سهوی خود نباشید.

 

خوش قدمی دولینگو در این بوده است که این نرم افزار در میان عموم بسیار مورد توجه قرار گرفته است و مردم کل جهان از آن استقبال بسیاری کرده اند. در سال 2019 دولینگو ® ویدیویی پخش کرد که در آن مردم را به جذب مخاطب بیشتر ترغیب کرد و این ویدیو بسیار تآثیر گذار بود. در سال 2019 والدین فرزندان خود را به استفاده از این اپلیکیشن ترغیب کردند و مورد استقبال زیادی قرار گرفت و این نرم افزار برای صحبت با کودکان نیز استفاده شده است.

 

کاربردهای این نرم افزار در مدارس:

این نرم افزار به معلمان اجازه می دهد تا بتوانند پیشرفت دانش آموزان را با آن پیگیری کنند.  در یک کلاس که زبان اسپانیایی تدریس می شده است معلم کلاس پیشرفت دانش آموزان را بررسی کرده است و فهمیده است که دانش آموزان با این نرم افزار بهتر زبان اسپانیایی را یاد می گیرند. این نرم افزار برای ترجمۀ گرامرها نیز استفاده شده است.

شما برای کسب آمادگی بیشتر می توانید در دوره گرامر دولینگو ® اساتیدآنلاین شرکت کنید. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت https://asatideonline.com رفته یا با شماره 71057276-021 تماس حاصل فرمایید.

 

 

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
ساختار آزمون تافل

ساختار آزمون تافل | بررسی جامع آزمون های PBT و iBT

در دنیای امروز، تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین‌المللی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت در زمینه‌ های تحصیلی…

بیشتر بخوانید
بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی در مرحله اول آموزش صحیح و اصولی است و بعد تمرین زیاد. گرامر انگلیسی…

بیشتر بخوانید
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question