TPO رایگان اساتیدآنلاین

TPO رایگان اساتیدآنلاین

داوطلبان آزمون تافل ® اینترنتی یا TOEFL ® iBT می توانند قبل از شرکت در آزمون خود، در نمونه های آزمایشی شرکت کنند و خود را محک بزنند. آزمون های TOFEL ® Practice Online (TPO) آزمون های آزمایشی رسمی و کامل  ® TOEFL هستند که در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرند. هر آزمون TPO ، مانند TPO رایگان اساتیدآنلاین ، شبیه سازی از امتحان واقعی بوده و آن ها را به عنوان بهترین منابعی که می توانید برای آمادگی این آزمون زبان انگلیسی استفاده کنید، می شناسند. ‌در واقع TPO ها از سوالات اخیر آزمون های تافل آنلاین که به صورت رسمی برگزار شده اند، استخراج شده اند.


اما مزیت های TOEFL TPO  چیست؟

۱- آشنایی با جو آزمون

2- آشنایی با سوالات تافل

3- کارنامه

4- کاهش ریسک مالی

TPO اساتیدآنلاین


شما می توانید هم از نرم افزار TPO (روش آفلاین) و هم از سایت های ارائه دهنده ی خدمات TPO (روش آنلاین) مانند TPO رایگان اساتیدآنلاین استفاده کنید. برای این کار می توانید از آزمون های TPO رایگان اساتیدآنلاین استفاده کنید.

همانطور که می دانید نرم افزار TPO تنها یک کارنامه از عملکرد شما در قسمت های ریدینگ و لیسنینگ ارائه می دهد. اما اگر شما در آزمون های آزمایشی اساتیدآنلاین شرکت کنید، کارنامه کامل و تحلیلی دریافت خواهید کرد. همچنین می توانید درخواست مشاوره بدهید تا نقاط ضعف خود را بشناسید و بتوانید آن ها را برطرف کنید. بهتر است قبل از شرکت در آزمون اصلی خود، حداقل 3 بار در آزمون های آزمایشی که تصحیح می شوند، شرکت کنید.


شما می توانید به روز ترین نسخه ی نرم افزار TPO، یعنی نسخه ی 66 تایی را از وبسایت ما دانلود کنید:

اگر داوطلب آزمون تافل ® هستید، از هر جای ایران می توانید در آزمون های آزمایشی تافل آنلاین ® اساتیدآنلاین شرکت کنید. شما با این کار شانس موفقیت خود را افزایش خواهید داد و ریسک مالی خود را کم می کنید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ در سال ۱۹۷۰ با نام Fachhochschule Hamburg تأسیس شد. برای تشکیل این دانشگاه چهار آموزشگاه مهندسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question