TPO TOEFL ®

اساتید آنلاین مرجع ارائه TPO آنلاین

اگر داوطلب آزمون تافل ® هستید، باید بدانید که ® TPO TOEFL در موفقیت شما در آزمون اصلی تافل ® ، بسیار نقش کلیدی بازی می کند.

آزمون تافل ® برای دانشجویانی که قصد مهاجرت تحصیلی به کشورهای خارجی را دارند یک شرط لازم محسوب می شود. در آزمون تافل ® سال های اخیر که به صورت کامپیوتری برگزاری می شود، داوطلبان باید علاوه بر مهارت های زبان انگلیسی، به مهارت های کار با کامپیوتر همچون سرعت تایپ مسلط باشند. در این میان مهارت مدیریت زمان، مدیریت استرس ونیز باعث شده که فرایند آزمون تافل ® را برای داوطلبان چالش برانگیز تر از قبل کرده است و نیازمند تمرین های مداوم و متعدد است.

افزایش نرخ ثبت نام آزمون تافل ® از 225 به 245 دلار از طرفی و افزایش نرخ دلار در ایران از طرف دیگر، چالش های اقتصادی را برای داوطلبان تافل ® به وجود آورده است.

آزمون TPO راه حلی ساده و رایگان

راه حلی که بسیاری از داوطلبان تافل ® برای کاهش میزان ریسک خود در آزمون تافل ® دارند، استفاده از آزمون های آزمایشی متعدد می باشد. با کمک این آزمون های آزمایشی، داوطلب می تواند شرایط واقعی آزمون تافل ® را چندین بار قبل از آزمون تجربه نماید.

با توجه به محبوبیت نرم افزار TPO در بین داوطلبان آزمون تافل و شباهت قابل توجه آن با آزمون اصلی تافل ®، ارائه این خدمت، یکی از لزومات موفقیت در تافل ® می باشد.

وب سایت ZabanExam یکی از با تجربه ترین وبسایت های آزمون ® TPO TOEFL در کشور بود که انواع آزمون های TPO را به صورت آنلاین در اختیار داوطلبان تافل قرار می داد. متاسفانه مدتی پیش این مجموعه طی بیانیه ای به فعالیت خود در این زمینه پایان داد.

TPO TOEFL

آزمون TPO در وب سایت اساتیدآنلاین

مرکز آموزشی اساتید آنلاین، اولین برگزار کننده آزمون تافل آنلاین ®در ایران بر طبق آخرین تغییرات ETS ® و با سوالات غیر TPO، تصمیم بر آن گرفته است تا سوالات نرم افزار TPO را نیز بر روی سامانه خود بارگذاری نماید.

داوطلبان با ثبت نام در آزمون های TPO اساتید آنلاین به صورت کاملا رایگان، امکان شرکت در آزمون های به روز TPO را به صورت آنلاین خواهند داشت.

علاوه بر آن امکان گزارش گیری آنی از نمره های مهارت Reading و Listening وجود خواهد داشت و برای دو مهارت Speaking و Writing امکان ثبت درخواست تصحیح، توسط مدرسین با سابقه کشوری وجود دارد.

می توانید همین حالا در آزمون آزمایشی تافل ®اساتیدآنلاین با سوالات غیر TPO و به صورت Long format و طبق آخرین تغییرات ETS ® شرکت کنید.

® TPO TOEFL در وب سایت اساتیدآنلاین :

با توجه به حجم بسیار بالای نرم افزار TPO و سختی دانلود و پیچیدگی های نصب و استفاده از این نرم افزار، مرکز آموزشی اساتیدآنلاین اقدام به شبیه سازی این آزمون بصورت TPO آنلاین و بدون نیاز به نصب و راه اندازی نموده است.

آزمون ® TPO TOEFL آنلاین به زودی بر روی وب سایت اساتیدآنلاین قرار خواهد گرفت. به وب سایت ما سر بزنید.

شما در حال حاضر می توانید برای آمادگی بیشتر به آزمون آنلاین آزمایشی تافل ® و دوره هیبریدی آنلاین گرامر تافل ® مراجعه نمایید.

نیاز به مشاوره دارید؟ فرم زیر را پر کنید.

نام و نام خانوادگی(ضروری)
اساتیدآنلاین