خدمات ویراستاری و ویرایش نیتیو

خدمات ویراستاری و ویرایش Native

خدمات ویراستاری و ویرایش Native​ | زبان انگلیسی بدون شک مهمترین زبان ارتباطات بین المللی است. بیشتر متن ها، مقاله ها و کتاب های جهان به این زبان نوشته می شود. با دانستن این زبان به راحتی می توان با افراد مختلف در نقاط گوناگون جهان ارتباط داشت. علاوه بر روابط اجتماعی، زبان انگلیسی زبان اول رسانه ها، تکنولوژی، علم و … نیز محسوب می شود. در بیشتر دانشگاه های دنیا دانستن و تسلط بر زبان انگلیسی یک شرط مهم برای تحصیل به شمار می آید.
شما برای درک بهتر نسبت به پیرامون خود، ایجاد ارتباط و تعامل با دیگران، دسترسی به علم و دانش روز، کار یا تحصیل در خارج از کشور و ده ها مورد دیگر به یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید.اساتید آنلاین نه تنها شما را در مراحل مختلف یادگیری زبان انگلیسی و همچنین آزمون های ملی و بین المللی زبان انگلیسی همراهی می کند، بلکه ترجمه، نگارش و ویراستاری متون و مقالات شما را از انگلیسی به فارسی و بلعکس با بهترین کیفیت و کمترین قیمت بر عهده خواهد گرفت.

خدمات ویراستاری ما عبارتست از:

1. ویرایش فنی

2. ویرایش گرامری

3. ویرایش ساختاری و لغوی

4. تعویض ساختار و جملات (مقالات)

ویرایش فنی

ویرایش فنی شامل بررسی طرز نگارش، علامت گذاری، نقطه گذاری و یک دست سازی است. در صورتی که می خواهید متنی مطلوب عاری از هرگونه اشکالات ظاهری داشته باشید، این نوع ویرایش را انتخاب کنید.

ویرایش گرامری

ویرایش گرامری شامل اصلاح اشکالات گرامری و دستور زبانی است. کوچکترین اشکال گرامری می تواند به اعتبار خود متن و نویسنده خدشه وارد کند. از این رو ویرایش گرامری یکی از مهم ترین نکاتی است که باید در هر متنی که به زبان انگلیسی نوشته می شود، رعایت شود.

ویرایش ساختاری و لغوی (لحن)

ما ایرانیان معمولاً در نوشته های انگلیسی خود از لغات، واژگان و ساختارهایی استفاده می کنیم که در زبان انگلیسی چندان دارای اعتبار نگارشی نیستند و برای کارهای مهم و رسمی از این کلمات استفاده نمی شود. در این نوع ویرایش، لغات و ساختارهای نامربوط با واژگان و ساختارهای مناسب همسو با لحن رسمی یا محاوره ای متن، جایگزین می شود.

تعویض ساختار و جملات (Paraphrasing)

اگر متن شما نیاز به تغییر ساختار و جملات یا به اصطلاح Paraphrasing دارد، شما می توانید از این خدمت اساتید آنلاین استفاده کنید. معمولاً مقالاتی که برای ژورنال های خارجی ارسال می شوند، به دلیل تشابه جملات و ساختارها، شامل Plagiarism شده و در همان مرحله اول، بدون بررسی فنی مردود می شوند. وبسایت هایی هستند که کار Authentication را انجام می دهند تا شما بفهمید که کدام ساختارها و جملات تکراری هستند و شما نیاز دارید تا آن ها را با ساختاری مشابه جایگزین کنید. اساتیدآنلاین تعویض ساختار و جملات را با بهترین کیفیت برای شما انجام خواهد داد.

هزینه ویرایش

برای درخواست ویرایش و قیمت گذاری، مقاله خود را در فرمت Word برای مترجمین اساتیدآنلاین ارسال کنید. برای این کار تنها کافیست فایل خود را در باکس زیر بارگزاری کنید و اطلاعات خود را تکمیل کنید. هزینه ویرایش برای شما ارسال شده و در صورت تمایل، فرآیند ویرایش محتوای شما شروع می شود.

تعرفه ویراستاری اساتیدآنلاین

هزینه ویراستاری برای دستیابی به مقاله ای با کیفیت، تضمینی و نگارش شده بدون کوچک ترین ایراد نگارشی، دستور زبانی و لغوی برای هر صفحه (شامل 250 لغت) به شرح زیر است:

نوع ویرایش

تعرفه (تومان)

ویرایش فنی

10000

ویرایش گرامری

13000

ویرایش ساختاری و لغوی (لحن)

12000

تعویض ساختار و جملات (Paraphrasing)

15000

زمان تحویل

در حالت عادی، متون با حجم کمتر از 10 صفحه در 3 روز کاری و متون تا 20 صفحه در یک هفته کاری آماده می شود. اگر متن شما بیش از 20 صفحه باشد، زمان ارائه توسط پشتیبان به اطلاع شما خواهد رسید.

تحویل سریع

اگر برای ویراستاری متن خود عجله دارید، می توانید با درخواست از پشتیبان، متون ویرایش شده خود را بسیار سریع تر دریافت کنید. متون با حجم کمتر از 10 صفحه، یک روزه و متون تا 20 صفحه در 3 روز کاری به دست شما خواهید رسید. ضریب ویرایش سریع 1.8 برابر ویرایش معمولی است.

مراحل ثبت سفارش

مراحل ثبت سفارش در ۳ قدم است :

۱- در ابتدا از باکس زیر با توجه به تعداد کلمات متن خود قیمت حدودی ترجمه متن تان را ببینید.

۲- سپس در قسمت دریافت فایل، فایل “Word” متن خود را آپلود نموده و اطلاعات خود را وارد کنید.

۳- در کمتر از 24 ساعت آینده، فایل شما توسط پشتیبانان سایت بررسی شده و قیمت نهایی به همراه لینک پرداخت برایتان ایمیل می شود. از طریق آن لینک پرداخت صورت حساب خود را انجام دهید.

به همین سادگی کار ثبت سفارش شما به اتمام رسیده است.

دریافت فایل مقاله (ترجمه)

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

نام و نام خانوادگی*
📥 فایل Word خود را در باکس زیر آپلود کنید.
فایل ها را به اینجا بکشید یا
حداکثر اندازه فایل: 512 MB.

  سوالات متداول

  ترجمه تمامی متن ها تا 10 روز ضمانت خواهند داشت. این ضمانت شامل بازبینی، اصلاح اشکالات و جایگزین سازی لغات و عبارات می شود.

  در صورتی که فرمت مدنظرتان را برای ما ارسال کنید، حتما در فرآیند ترجمه مقاله لحاظ خواهد شد؛ در غیر اینصورت به صورت ساده درون فایل Word تحویل داده می‌شود.

  مبنای قیمت ترجمه مقاله در اساتیدآنلاین، کلمه است؛ ابتدا متن سفارش بررسی شده تا مشخص شود چند کلمه است، سپس بر مبنای تعداد کلمات، قیمت ترجمه مقاله اعلام می‌شود. برای آشنایی با قیمت ‌ها لطفاً به قسمت تعرفه ترجمه مراجعه فرمایید.

  بله. زمانیکه پروژه شما شروع شود از طریق سیستم پیام ‌رسان داخل پنل اساتیدآنلاین می‌توانید با مترجم خود در ارتباط باشید، اما امکان تماس تلفنی وجود ندارد.

  اساتیدآنلاین یکی از معتبرترین موسسات کشور است که سال هاست در زمینه های مختلف فعالیت دارد. مترجمین ما افراد معتمد و با سابقه ای هستند که سالهاست در حوزه ترجمه فعالیت دارند. هر مترجم تنها در زمان کار به فایل شما دسترسی دارد و پس از ترجمه فایل تنها برای خود شما ارسال خواهد شد. بنابراین می توانید 100 درصد از محرمانه ماندن اطلاعات خود مطمئن باشید.

  در اساتیدآنلاین مترجمینی کار ترجمه مقاله را انجام می‌دهند که کاملاً با فرمت مقالات برای ثبت در ژورنال های خارجی از جمله ISI و ISC،  PubMed و … آشنا هستند. پس با خیال راحت ترجمه خود را به ما بسپارید.

  با ثبت نام در وبسایت اساتیدآنلاین و ثبت درخواست، منتظر پیام پشتیبان بمانید؛ هزینه، مدت زمان آماده سازی و موارد لازم برای شما ارسال می شود.

  ما برای شما فرآیند شمارش کلمات را انجام می‌دهیم. فقط کافیست ثبت‌ نام کنید و سفارش ترجمه خود را ایجاد کنید تا تعداد کلمات برای شما شمارش و متن شما قیمت گذاری شود.

  بهتر است زمینه ‌ای را انتخاب کنید که به موضوع متن شما نزدیکتر است؛ اگر موضوع مدنظرتان را پیدا نکردید می‌توانید متن را برای ما بفرستید تا راهنمایی ‌های لازم را دریافت کنید.

  چرا داوطلبان ایرانی در رایتینگ تافل مشکل دارند؟

  در ویدئو رایگان اشتباهات رایتینگ تافل، دکتر محمدحسین رحمانی، به اشتباهات رایج داوطلبان ایرانی در رایتینگ تافل و مهم ترین نکاتی که باید رعایت کنید پرداخته اند.همین حالا به ایمیل خود مراجعه کنید و ویدئو اشتباهات رایتینگ تافل را ببینید. شما میتوانید در صورت نیاز پس از دیدن ویدئو اشتباهات رایتینگ تافل،  از آزمون آزمایشی تافل اساتیدآنلاین نیز استفاده نمایید تا شبیه ترین آزمون به آزمون اصلی را با کمترین قیمت شرکت کنید. همچنین در وب سایت اساتیدآنلاین می توانید جدیدترین TPO TOEFL  ® را دانلود کرده و به صورت رایگان مهارت های خود را بسنجید.
  question