۳ روش طلایی برای آمادگی آزمون های ملی زبان

آمادگی آزمون های ملی زبان

آیا شما هم داوطلب شرکت در یکی از آزمون های ملی زبان هستید؟ همان طور که می دانید این آزمون ها شامل MSRT،  TOLIMO، MHLE، EPT، MBA، کنکور ارشد و زبان دکتری می پردازیم. سوالاتی که برای این آزمون ها مطرح می شوند بر یک مبنا بوده و عمدتاً شبیه به هم هستند. بنابراین در این مقاله ما ۳ روش طلایی برای آمادگی آزمون های ملی زبان و موفقیت در آن می پردازیم.


1- یادگیری گرامر 

گرامر یا دستور زبان انگلیسی همچون آجرهایی است که ساختمان زبان را می سازد. شاید در بعضی آزمون ها به صورت مستقیم بخش گرامر وجود نداشته باشد، اما شما به حالت پیش فرض می بایست گرامر بلد باشید تا بتوانید به دسته ی بزرگی از سوالات حتی سوالات واژگان پاسخ دهید. برای یادگیری گرامر شما می توانید به صورت خودخوان از کتاب های Grammar in Use از Basic تا Advanced استفاده کنید.

شما همچنین می توانید برای آمادگی آزمون های ملی زبان در دوره های گرامر اساتیدآنلاین شرکت کنید.


2- یادگیری واژگان

اگر تنها گرامر بلد باشید ولی معنای کلمات را ندانید، شما فقط یک بال برای پرواز دارید. برای یادگیری واژگان می توانید از کتاب های Vocabulary in Use استفاده کنید و پس از پایان این سری کتاب ها به سراغ کتاب های 504 یا 1100 بروید.


3- درک مطلب (خواندن یا شنیدار)

قسمتی پر تکرار در آزمون های ملی زبان، بخش درک مطلب است که عمدتاً درک مطلب خواندنی یا Reading است. برای درک موضوع و پاسخ دادن به این قسمت شما می بایست دایره قابل قبولی از واژگان و دانش گرامر همراه با مهارت های درک مطلب داشته باشید. در درک مطلب شنیداری یا Listening، شما می بایست گوش های قوی ای نیز داشته باشید. برای این کار باید به موسیقی های انگلیسی گوش کنید یا فیلم و سریال ببینید.

برای یادگیری مهارت های درک مطلب و آمادگی آزمون های ملی زبان می توانید در دوره های هیبریدی آنلاین آزمون مورد نظر خود شرکت کنید.

آزمون های ملی زبان


شما می توانید با شرکت در دوره ی هیبریدی آنلاین برای کسب موفقیت در آزمون خود آماده شوید! برای اطلاعات بیشتر به وب سایت AsatideOnline.com رفته و یا با شماره 71057276-021 تماس حاصل فرمایید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
10 پادکست برای بهبود لیسنینگ زبان انگلیسی

معرفی ۱۰ پادکست برای بهبود لیسنینگ زبان انگلیسی

لیسنینگ یک مؤلفه کلیدی در تسلط بر زبان انگلیسی است که بینش هایی را در مورد تفاوت های ظریف فرهنگی…

بیشتر بخوانید
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question