آموزش رایتینگ زبان انگلیسی با مگوش ۲۰۱۸

آموزش رایتینگ زبان انگلیسی

یکی از قسمت های اصلی هر آزمون زبان قسمت رایتینگ Writing می باشد. در این بخش شما علاوه بر رعایت نکات نگارشی باید بتوانید به صورت صحیح و با خلاقیت نیز بنویسید. یکی از ابزارهایی که در زمینه آموزش رایتینگ زبان انگلیسی به شما کمک می کند استفاده از ویدئوهای آموزشی رایتنیگ مگوش می باشد. در این مقاله به تحلیل بخش رایتینگ GRE ® با مگوش می پردازیم. با ما همراه باشید.

ویدیوهای آموزشی رایتینگ مگوش 

ویدیوهای آموزشی رایتینگ مگوش کمک فراوانی به ارتقا سطح نگارش در آزمون GRE ® می کند. در این قسمت با بخش‌های مختلف Writing آزمون GRE ® آشنا شوید.

بخش Writing تحلیلی GRE ®

این بخش مهم از آزمون جی ار ای ® شامل دو قسمت اصلی می باشد که به بررسی آنها خواهیم پرداخت.

  • Issue writing

در این بخش شرکت کننده می بایست به یک سوال پاسخ دهد و برای پاسخگویی به این سوال سی دقیقه زمان در نظر گرفته شده است. پاسخ این بخش بصورت تایپی وارد می شود و شما باید برای مدیریت زمان خود بر روی مهارت تایپ خود نیز کار کنید. از نظر محتوا، این بخش شباهت زیادی به بخش Task2 امتحان آیلتس دارد.

همچنین بخوانید: آزمون جی.آر.ای برای چه کسانی کاربرد دارد؟

  • Argument writing

بخش دیگری که در قسمت نگارشی امتحان جی ار ای مورد بررسی قرار می گیرد بخش Argument است. این قسمت از رایتینگ از نظر محتوایی و نوع سوال کاملا با سوالات تافل و آیلتس متفاوت بوده و تمرین جداگانه ای برای کسب حداکثر نمره می طلبد.

در این قسمت پاراگرافی از یک نویسنده به عنوان سوال به شما داده می شود که آن پاراگراف شامل تحلیل ها و شواهدی برای یک مبحث خاص است که منجر به یک نتیجه گیری شده است و شما می بایست از این استدلال ها و شواهدی که نویسنده استفاده کرده است منطقاً ایراد گرفته و نظرات و مستدلات خود را در قالب یک متن ارائه دهید.

در این مجموعه که توسط موسسه مگوش ® تهیه شده است، نکته ها و روش های نگارش تحلیلی در بخش Writing آزمون GRE ® در اختیار داوطلبین قرار می گیرد. یادگیری این نکات منجر به نگارشی اصولی تر، ذخیره کردن زمان قابل توجه و افزایش نمره رایتینگ می شود. اگر شما روش دیگری برای آموزش رایتینگ زبان انگلیسی می شناسید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

اساتید آنلاین

دانلود

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
toefl

ساختار آزمون تافل | بررسی جامع آزمون های PBT و iBT

در دنیای امروز، تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین‌المللی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت در زمینه‌ های تحصیلی…

بیشتر بخوانید
بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی در مرحله اول آموزش صحیح و اصولی است و بعد تمرین زیاد. گرامر انگلیسی…

بیشتر بخوانید
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید
question