معرفی بهترین منابع آزمون PTE

منابع PTE

آزمون PTE

بسیاری از دانش آموزان و دانشجویانی که علاقه به ادامه تحصیل در خارج از کشور مخصوصا در کشورهای انگلیسی زبان دارند باید در آزمون PTE شرکت کرده و مدرک آن را اخذ نمایند. دانش آموزان و دانشجویان می توانند این آزمون را در موسسه پیرسون که ناشر کتاب لانگ من می باشد شرکت کنند. با به دست آوردن منابع PTE و کتاب های مناسب، شما می توانید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذرانید. زیرا بسیاری از کالج های شناخته شده و مشهور دنیا به دانشجویان خارج از کشور الزام می کنند تا این آزمون را برای بالا بردن مهارت زبان انگلیسی و خواندن و نوشتن شرکت کنند. این آزمون نیز مانند آزمون تافل و آیلتس دارای اعتبار جهانی است و در بسیاری از کشورها می توان آز ان بهرمند شد. این آزمون نیز مانند تافل به صورت اینترنتی بر گزار می شود.

 منابع مورد نیاز برای آزمون PTE

پس از ثبت نام آزمون PTE باید دنبال منابع PTE مناسب بود و با استفاده از آن برنامه ریزی کرد و مطالعات لازم را انجام داد. این مدرک اگرچه اعتبار جهانی دارد و مورد قبول بیشتر دانشگاه های خارج از کشور می باشد ولی باید در مورد اعتبار آن تحقیق کرد. آگاهی نسبت به اینکه کدام یک از کشورها این مدرک را قبول می کنند می تواند در انتخاب کشور مقصد کمک کننده باشد. برای این منظور حتما قبل از اینکه هزینه کنید در داخل سایت کشورهای که این مدرک را قبول دارند وارد شوید و جستجو کنید و درباره آن بیشتر پرس و جو کنید. آزمون PTE نسبت به آزمون تافل و ایلتس آسان تر می باشد بنابراین شما می توانید با استفاده از منابع PTE این مدرک را به راحتی به دست آورید.

اساتید باتجربه PTE و یا سایت های معتبر می توانند به شما در پیدا کردن منابع PTE کمک کنند. چیزی که در اینجا مهم است این می باشد که علاوه بر منابع و دوره های آموزشی ، پشت کار شما و برنامه ریزی برای تسلط بر این آزمون می توانند بسیار کمک کننده باشد موکول کردن مطالعه به روزهای پایانی می تواند شما را از اهداف خود دور کند. بنابراین استفاده از منابع مناسب پشت کار و برنامه ریزی کلید موفقیت شما خواهد بود.

منابع مورد نیاز برای آزمون PTE

کتاب جامع راهنمای اصلی آزمون اکادمیک PTE کاری از انتشارات پیرسون

این کتاب مورد تایید انتشارات PTE به عنوان مرجع اصلی آزمون می باشد. تهیه این کتاب بسیار راحت است. شما می توانید آن را اینترنتی سفارش دهید یا به صورت فیزیکی از کتاب فروشی ها خریداری کنید. این منبع در سطح بالایی انتشار پیدا کرده است. زیرا مرجع معتبر و شناخته شده ای است و مورد تایید انتشارات PTE می باشد. این منبع تمام اطلاعاتی که برای آزمون پی تی ای لازم است در اختیار متقاضی قرار می دهد. منابع PTE چند مشخصه بارز و برجسته دارند که به شرح زیر می باشد:

● آزمون های که در این کتاب دیده می شود بسیار نزدیک به آزمون اصلی است و تمام جزییات در آن به طور کامل دیده می شود. با این ۴ آزمون موجود در کتاب می توان خود را محک زد و از توانایی خود اطلاع پیدا کرد.

● این منبع علاوه بر اینکه به صورت نوشتاری در اختیار متقاضی قرار می گیرد به صورت صوتی و به شکل سی دی قابل استفاده و تمرین می باشد. با این روش شما می توانید مهارت گفتاری و شنیداری خود را تقویت کرده و به سطح بالاتری برسید.

● این منبع می تواند در جنبه های دیگر نیز اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار دهد.

●منبع نام برده شده کد دسترسی بسیار مفیدی در اختیار دانشجو قرار می دهد. 

کتب تمرینات(Aspire c1)  به همراه پاسخ نامه

از نقاط شاخص و متمایز این منبع می توان به چند مورد اشاره کرد:

● این منبع دارای ۴ امتحان کامل و جامع است. داوطلب با این ۴ آزمون می توانند خود را محک بزند و از میزان آمادگی خود اطمینان پیدا کند.

● تحقیق کردن درباره نکات کلیدی و استراتژی آزمون پی تی ای

● ارائه پاسخنامه در کنار ۴ آزمون موجود در کتاب، این ویژگی باعث می شود شما وقت بیشتری برای مطالعه داشته باشید و به دنبال جواب آزمون نباشید. دیدن پاسخنامه بلافاصله بعد از آزمون باعث فعال شدن مغز و یاد گیری بهتر می شود. در این روش امکان فراموش کردن سوال به صفر می رسد.

● پاسخنامه برای کلیه تمرینها. این کتاب علاوه بر پاسخنامه آزمون، پاسخنامه تمرینات را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

کتاب دوره تخصصی PTE برای سطح B1،B2

از دیگر منابع PTE می توان به این مورد اشاره کرد این کتاب بیشتر برای افرادی مناسب است که عجله ای برای آزمون ندارند و وقت بیشتری برای مطالعه دارند. این کتاب به صورت کاملا تخصصی تمام اطلاعات را برای این آزمون در اختیار داوطلب قرار خواهد داد. انتخاب سطح نیز بستگی به خود و مهارت زبان آموزی شما دارد. شما می توانید به واسطه این کتاب به سایت تمرین و یادگیری به صورت آنلاین دست پیدا کنید و از این موقعیت کمال استفاده را در تقویت زبان خود ببرید.

مراجعه مستقیم به سایت آزمون PTE

در این روش داوطلب به صورت مستقیم وارد سایت رسمی پی تی ای می شود و با دسترسی به آزمون های شبیه سازی شده می تواند آزمون را به صورت افلاین انجام دهد. این آزمون به صورت فایل پی دی اف در اختیار داوطلب قرار داده می شود و هیچ گونه محدودیت زمانی ندارد با این روش لازم به خرید منابع دیگر نیست و می توان مهارت خود را به صورت بسیار زیادی بالا برد. این آزمون اینترنتی نمی باشد و احتیاج به هیچ شخص و امکاناتی ندارد با شبیه سازی آزمون می توانید استرس خود را کاهش دهید و برای آزمون نهایی کاملا آماده شوید.

مراجعه مستقیم به سایت آزمون PTE

نصب نرم افزار تمرین آزمون PTE بر روی گوشی

امروزه با پیشرفت علم و فناوری می توان منابع PTE مختلفی را برای  مطالع و انجام آزمون های آزمایشی پیدا کرد. باید به جرات اعتراف کرد که تمام منابع و نرم افزارهای امروزی کارآمد و کمک کننده می باشند. در این عصر تکنولوژی دیگر کتاب کمتر به کار می آید و بیشتر افراد به دنبال استفاده از نرم افزار هستند زیرا می توان آن را به سادگی و برای هر زمان در دسترس داشت و هزینه کمتری در قبال آن پرداخت کرد. با نصب نرم افزار رسمی آزمون پی تی ای بر روی گوشی موبایل یا هر دستگاه می توان تمام اطلاعات را در خصوص این آزمون دریافت کرد. فعالیت و تمرین نیز از دیگر مزایای این نرم افزار است.

نمونه سوالات پر تکرار PTE

این کتاب بسیار کارآمد و ضروری برای داوطلب می باشد. شما با تکرار سوال های مهم سوالات رو بیشتر می شناسید و قطعا عملکرد بهتری خواهید داشت. این کتاب چندین آزمون دارد که با تکرار سوالات کلیدی و تکراری امکان اینکه همان سوال در آزمون نهایی باشد بسیار زیاد است.

دانلود رایگان منابع PTE در سایت

دانلود کتاب The official Guide to pte Academie یکی از روش های بسیار جواب دهنده در یادگیری افرادی است که در آزمون پی تی ای شرکت کرده اند. توصیه می کنیم حتما آن را دانلود کنید.

دانلود کتاب PTE Acade Mic score Guide منبع خوبی برای آشنایی با سوالات است. در این کتاب ۴ آزمون وجود دارد که توسط سازمان تست می شود. در آزمون ۱و ۲ در کنار سوال برخی توضیحات و راهنمایها وجود دارد ولی در آزمون ۳و ۴ همانند امتحان اصلی باید آزمون را انجام دهید.

دانلود کتاب PTE Academie Mic Test Tips می تواند شما را در تعداد سوال، انواع سوال، زمانبندی، میانبرها، روش های کلیدی و مدیریت زمان کمک کند. با دانلود این کتاب شما امتحان را از دید طراح سوال میبینید و این به شما کمک می کند تا بدانید که کدام سوال برای شما مفید است.

سخن پایانی

مدرک PTE یکی از معتبرترین مدرکی است که در بسیاری از کشورهای پیشرفته مورد قبول است اگر دانش آموزان و دانشجویان آرزوی تحصیل در کشورهای پیشرفته را دارند باید این مدرک را به دست آورند. برای این منظور باید مطالعات گسترده ای داشته باشند تا نمره قبولی را کسب کنند. شرکت در این آزمون دارای هزینه ای نسبتا بالا است. فرد باید قبل از امتحان کاملا آماده باشد و این آمادگی امکان پذیر نمی باشد مگر با داشتن منابع کاربردی و جامع PTE. بنابراین شما می توانید برای کسب موفقیت منابعی که در این مقاله ذکر شد را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید. دسترسی به تمام منابع نام برده شده آسان و تمامی قابل دسترس می باشد. علاوه بر اینکه قابل دسترس می باشد دارای قیمت مناسبی نیز هستند. با تهیه این منابع امیدوار باشید که این آزمون را به موفقیت طی خواهید کرد.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه فنی درسدن

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه فنی درسدن

دانشگاه فنی درسدن یا دانشگاه صنعتی درسدن با بیش از ۳۷ هزار دانشجو بزرگترین دانشگاه ایالت زاکسن و یکی از…

بیشتر بخوانید
دانشگاه سالرنو

معرفی بهترین دانشگاه های ایتالیا: دانشگاه سالرنو

دانشگاه سالرنو UNISA یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپاست. پیشینه ایجاد این دانشگاه به قرن هشتم میلادی باز می…

بیشتر بخوانید
دانشگاه سالنتو

معرفی بهترین دانشگاه های ایتالیا: دانشگاه سالنتو

دانشگاه سالنتو یک دانشگاه دولتی در شهر لچه ایتالیاست. این دانشگاه که تا پیش از این به عنوان دانشگاه لچه…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question