۴ ویژگی که تافل را آسان میکند

4 ویژگی که تافل را آسان میکند.  

آزمون تافل مطمئناً می تواند برای بسیاری از داوطلبان یک آزمون دشوار باشد ، اما ممکن است بخشهایی از آن راحت تر از آنچه که انتظار دارید باشد. در زیر 4 ویژگی که تافل را آسان میکند می آوریم  تا بدانید که TOEFL ممکن است آنقدرها هم که فکر می کنید سخت نباشد.

 

  1. سطح خواندن از سطح اولیه دانشگاه بالاتر نمی رود.

اگر تصور میکنید که در بخش خواندن TOEFL باید مقاله های پیچیده دانشگاهی را بخوانید و بفهمید ، دست نگه دارید! هیچ یک از قسمتهای بخش Reading بالاتر از سطح سختی اولیه دانشگاه نخواهد بود. اگر کلاسهای کالج دانشگاهی سطح ابتدایی را به زبان انگلیسی گذرانده اید یا مطالب خواندنی از این نوع کلاسها را خوانده اید ، قبلاً با سطح دشواری متن هایی که در TOEFL خواهید دید تمرین کرده اید . اگر به دنبال مطالب بیشتری هستید تا شما را برای بخش Reading آماده کند ، متون دانشگاهی سطح عمومی دانشگاه را که موضوعی را معرفی می کنند ، بررسی کنید. کتابهای دانشگاهی با عناوینی مانند مقدمه ای بر تاریخ روسیه یا جانورشناسی برای مبتدیان نمونه های بالقوه هستند. همچنین می توانید نگاه کنید که چه کتابهای درسی به کلاسهای مختلف دانشگاهی در سطح مبتدی اختصاص داده شده است و آنها را نیز بخوانید.

اهمیت فن بیان در تدریس و کیفیت کلاس آنلاین

  1. سوالات درک مطلب بخش خواندن ساده است.

سوالات خواندن در TOEFL به طور کلی فقط دانش درک خواندن شما را می آزماید ، بنابراین ساده تر از سوالات خواندن سایر آزمون های استاندارد است. متن هایی که در بخش Reading استفاده می شود دشوارتر از مواردی است که در SAT و ACT یافت می شود (و تقریباً در همان سطح GRE است) ، اما خود سوالات Reading به طور کلی بسیار ساده تر است. به این دلیل که سوالات خواندن SAT ، ACT و GRE اغلب در مورد معانی ظریف درآن قسمت ، استنباط هایی که باید انجام دهید ، و یا شامل عبارت های پیچیده ای می شود که برای سخت شدن سوال طراحی شده است. بنابراین ، اگر میتوانید در آزمون های استاندارد دیگر در بخش Reading به خوبی عمل کنید ، به احتمال زیاد در خواندن TOEFL خوب عمل خواهید کرد.

4 ویژگی که تافل را آسان میکند.

4 ویژگی که تافل را آسان میکند

  1. شما (کمی) زمان خواهید داشت تا همه پاسخ های خود را آماده کنید.

برای هر سوالی که در تافل پاسخ می دهید ، کمی زمان خواهید داشت تا نفسی بگیرید و پاسخ خود را آماده کنید.

در بخش خواندن و نوشتن ، با سرعت دلخواه خود آنها را طی می کنید ، بنابراین می توانید لحظه ای وقت بگذارید تا افکار خود را مرتب کرده و در صورت نیاز به یک کلمه دشوار فکر کنید.

در بخش گوش دادن ، می توانید در طول مکالمات یادداشت برداری کنید تا افکار خود را مرتب کنید ، و زمان کافی برای جمع بندی افکار خود و در نظر گرفتن اینکه کدام پاسخ برای هر مجموعه سوال بهتر است ، خواهید داشت.

صحبت کردن ، همانطور که در بالا ذکر شد ، کمترین زمان آماده سازی را در اختیار شما قرار می دهد ، اما حتی برای این بخش ، قبل از شروع صحبت ، 15 تا 30 ثانیه فرصت دارید تا برای هر سوال آماده شوید.

10 راهکار واقعاً کاربردی برای تقویت مکالمه زبان انگلیسی

هیچ یک از بخش های TOEFL به شما زمان کافی نمی دهد تا فقط چند دقیقه به سقف خیره شوید ، اما شما زمان کمی برای آماده سازی و فکر کردن درباره هر سوالی که از شما پرسیده می شود  دارید که می تواند به کاهش اضطراب و افزایش اعتماد بنفس شما کمک کند.

 

  1. شما نیازی به نمره کامل ندارید.

آخرین نکته این است که هیچ کس انتظارنمره کامل از این امتحان را ندارد. نمره TOEFL شما می تواند بین 0-120 متغیر باشد ، اما حتی دانشگاه های درجه یک مانند هاروارد و MIT نمره بالاتر از 100 نمی خواهند .اگرچه نمره بالاتر گاهی اوقات می تواند به شما کمک کند، اما بسیاری از دانشگاه های سطح متوسط نمرات TOEFL در محدوده 80-100  و برخی حتی نمره 60 را نیز قبول می کنند. بنابراین احساس نکنید که شما باید انگلیسی کاملی داشته باشید یا هرگز اجازه ندارید اشتباه کنید.

 

علاوه بر همه اینها آشنایی با 7 ویژگی دشوار تافل و راه های غلبه کردن بر آنها و همچنین  4 راهکار کاهش استرس تافل میتواند کمک بزرگی برای موفقیت در آزمون باشد. پیشنهاد اساتید آنلاین به شما مطالعه مقاله اشتباهات شرکت کنندگان تافل  میباشد. استفاده از TPO آنلاین برای تمرین شخصی و آزمون آزمایشی تافل و همچنین  مینی ماک تافل نیز استرس داوطلب را تا حد زیادی کم کرده و تجربه متفاوتی از روز آزمون برای شما به همراه خواهد داشت.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
toefl

ساختار آزمون تافل | بررسی جامع آزمون های PBT و iBT

در دنیای امروز، تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین‌المللی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت در زمینه‌ های تحصیلی…

بیشتر بخوانید
بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی در مرحله اول آموزش صحیح و اصولی است و بعد تمرین زیاد. گرامر انگلیسی…

بیشتر بخوانید
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question