کارنامه TPO | توضیحاتی در مورد کارنامه ® TPO TOEFL

کارنامه TPO TOEFL

آزمون های (TOFEL ® Practice Online (TPO آزمون های آزمایشی رسمی و کامل ® TOEFL هستند که در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرند. هر آزمون TPO ® شبیه سازی از امتحان واقعی بوده، و آن ها را به عنوان بهترین منابعی که می توانید برای آمادگی این آزمون زبان انگلیسی استفاده کنید، می شناسند. ‌در واقع TPO ها از سوالات اخیر آزمون های تافل آنلاین که به صورت رسمی برگزار شده اند، استخراج شده اند. در ادامه توضیحاتی در مورد کارنامه ® TPO TOEFL را برای شما فراهم کرده ایم.

اما TPO تافل ® چه بازخوردی به شما می دهد؟ آیا TPO ® به شما کارنامه ارائه می دهد؟

قطعاً آزمون های آزمایشی ® TPO TOEFL فواید زیادی برای داوطلبان آزمون تافل ® دارد. از جمله اینکه با جو آزمون آشنا می شوند. با نوع و ساختار سوالات روبرو می شوند و هم چنین می توانند بازخورد کار خود را ببینند.

نرم افزار  ® TPO برای قسمت های ریدینگ و لیسنینگ به شما کارنامه  ® TPO TOEFL ارائه می کند. در پایان آزمون، به شما نشان داده می شود که چه سوالاتی را غلط و به چه سوالاتی درست پاسخ داده اید. شما همچنین می توانید ببینید روی کدام نوع سوالات بیشتر وقت گذاشته اید و معطل شده اید. این مساله به شما کمک می کند تا نقاط ضعف خود را پیدا کنید و برای رفع آن اقدامات لازم را اتخاذ کنید.
از آنجا که سوالات قسمت های ریدینگ و لیسسنینگ، تشریحی یا صحبت کردنی نیستند، لذا پاسخ های صحیح در پس زمینه آن ها ذخیره شده است. به همین دلیل است که پس از پایان آزمون بلافاصله کارنامه این قسمت ها را دریافت می کنید.

اما برای قسمت های اسپیکینگ و رایتینگ چه باید کرد؟

شما می توانید خروجی آزمون خود دز این قسمت ها را ذخیره کنید (اسپیکینگ ها به صورت فایل صوتی و رایتینگ ها به صورت فایل متنی). سپس می توانید عملکرد خود را به وب سایت های بررسی کننده یا اساتید این حوزه ارائه دهید و خود را بسنجید. همچنین در سامانه اساتیدآنلاین می توانید در ماک تست تافل ® شرکت کنید و کارنامه کامل و تماماً تحلیلی دریافت کنید. لازم به ذکر است که پس از تعطیل شدن وب سایت Zabanexam ، وب سایت اساتیدآنلاین توسعه سیستم ® TPO TOEFL آنلاین خود را شروع کرده تا به رایگان در اختیار هموطنان عزیز قرار دهد.

اگر داوطلب آزمون تافل ® هستید، از هر جای ایران می توانید در آزمون آزمایشی تافل ® آنلاین اساتیدآنلاین شرکت کنید. شما با این کار شانس موفقیت خود را افزایش خواهید داد و ریسک مالی خود را کم می کنید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
10 پادکست برای بهبود لیسنینگ زبان انگلیسی

معرفی ۱۰ پادکست برای بهبود لیسنینگ زبان انگلیسی

لیسنینگ یک مؤلفه کلیدی در تسلط بر زبان انگلیسی است که بینش هایی را در مورد تفاوت های ظریف فرهنگی…

بیشتر بخوانید
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question