دوره گرامر دولینگو به درد چه کسانی می خورد؟

دوره گرامر دولینگو

دولینگو (Duolingo) یک آزمون بین المللی زبان شبیه به آزمون های متداول تافل و آیلتس است که تسلط شما بر زبان انگلیسی را نشان می دهد. این آزمون در مراکز آموزشی بی شماری قابل استناد است. همچنین برای مهاجرت و در کنسول گری و سفارت مورد پذیرش قرار می گیرد. مزیت این آزمون نسبت به آیلتس و تافل، آسان تر بودن این آزمون است که باعث محبوبیت آن شده است. همچنین این آزمون بسیار ارزان است. ما نیز در اساتیدآنلاین دوره گرامر دولینگو را به صورت آنلاین به شما ارائه می نماییم.

دوره گرامر Duolingo

دولینگو با این هدف که دسترسی به آموزش و یادگیری را بیشتر کند در سال 2012 شروع به کار کرد. در سال 2014، سازمان دولینگو Duolingo آزمون زبان خود را به عنوان جایگزینی برای تافل و آیلتس ارائه داد. همانند آزمون آیلتس، دولینگو نیز از 4 بخش تشکیل می شود که شامل مهارت های خواندن، مکالمه، شنیدن و نوشتن است.

آزمون زبان انگلیسی دولینگو یک ابزار سنجش مهارت زبان است که برای دانشجویان بین المللی طراحی و توسعه یافته است. آزمون دولینگو شامل امتیاز زبان متقاضی، نمونه رایتینگ و یا همان نوشتار و مصاحبه ویدیویی می شود. دولینگو ابزار بسیار راحت و کاربر پسندی است و تجربه برگزاری ایمن آزمون را ارائه می دهد.

نرم ‌افزارهای مناسب برای تولید محتوای کلاس آنلاین

زمان آزمون دولینگو 60 دقیقه و هزینه شرکت در آن 49 دلار اعلام شده است. این هزینه به غیر از آزمون شامل گزارش های نامحدود آزمون زبان برای پذیرش تحصیلی دانشگاه ها می شود. آزمون زبان دولینگو از مجموعه ای از سوالات تشکیل شده که با پاسخ صحیح به یک سوال، میزان سختی سوال بعدی نسبتاً افزایش پیدا می کند. اگر سوال به درستی پاسخ داده نشود، سوال بعدی ساده تر خواهد بود. این ویژگی Duolingo آن را به یک آزمون جامع انگلیسی تبدیل کرده است.

راهنمای آزمون آیلتس: آنچه دانشجویان بین المللی باید بدانند

در آزمون دولینگو، دانشجویان و شرکت کنندگان باید فرق بین واژه های انگلیسی درست و غلط را فهمیده، جملات و یا واژه های ناقص را تکمیل کنند، یک عکس را توصیف نمایند، به طور شفاهی و کلامی بخش هایی را بخوانند، به متونی که در یک بخش نوشته شده پاسخ دهند و جملاتی که می شنوند را تایپ کنند. در پایان آزمون دولینگو، یک مصاحبه ویدیویی از متقاضی گرفته می شود که در آن فرد شرکت کننده باید از بین دو عنوانی که به وی داده می شود صحبت کرده و در مورد آن بنویسد.

زمانی که انجام آزمون به پایان رسید، متقاضی در 48 ساعت بعدی یک ایمیل دریافت می کند. این ایمیل حاوی لینکی است که فرد می تواند در روند درخواست پذیرش تحصیلی دانشگاه آنرا با دانشگاه مورد نظر به اشتراک بگذارد.

تاریخچه آموزش آنلاین | نگاهی به درآمیختن تکنولوژی و آموزش

نمرات آزمون دولینگو براساس مقیاس 10 تا 160 است که زمینه ساز تمامی مهارت های زبانی فرد است و می تواند با سایر آزمون ها و مدارک معتبر زبان در دنیا مقایسه شود. حداقل نمره زبان مورد قبول آزمون دولینگو به دانشگاهی که برای درخواست پذیرش تحصیلی اقدام کرده اید وابسته است و ممکن است برحسب رشته، مقطع تحصیلی و نوع دانشگاه نمره تعیین شده آزمون متفاوت باشد.

دوره گرامر دولینگو

دوره گرامر دولینگو برای موفقیت در این آزمون

برای کسب نمره مطلوب خود، اساتیدآنلاین دوره جامع گرامر دولینگو را برای شما فراهم آورده است:

زیربنای هر زبان، گرامر یا دستور زبان است. شاید تجربه کرده باشید که وقتی بر روی گرامر مسلط هستید، می توانید درک مطلب بهتری از متن داشته باشید.

از آزمون های زبان در مدرسه و کنکور تا آزمون های ملی و بین المللی زبان، همیشه گرامر پایه ثابت است و نقش تعیین کننده ای در موفقیت دارد.

آزمون های بین المللی زبان همواره از قسمت های  Reading، Listening، Speaking  و Writing تشکیل می شوند که برای موفقیت در همه قسمت ها، نیازمند تسلط بر مهارت های گرامری هستید. تسلط بر مهارت های گرامری در دوره گرامر دولینگو ® اساتیدآنلاین به شما آموزش داده خواهد شد.

از ویژگی های این دوره می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • آموزش کاربردی ترین مهارت های گرامر زبان انگلیسی برای آزمون دولینگو ®
  • بررسی کلیدی ترین نکات گرامری تست های آزمون دولینگو ®
  • تشریح نمونه تست های پرتکرار آزمون های بین المللی
  • ارزیابی آنلاین شرکت کنندگان توسط مدرس دوره
  • تدریس آنلاین مدرس با سابقه و به نام ایران، دکتر محمدحسین رحمانی
  • ارائه منابع و کتاب های مورد نیاز، به صورت الکترونیکی در پروفایل شخصی

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
مقایسه آزمون های تافل و آیلتس

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس از نظر هزینه و اعتبار

مقایسه آزمون های تافل و آیلتس یکی از بحث های جذاب برای و البته مهم برای داوطلبان این آزمون هاست….

بیشتر بخوانید

چگونه در مورد ۴ فصل سال به زبان انگلیسی صحبت کنیم (قسمت دوم)

در قسمت اول این مقاله به طور مختصر به فصل های سال در زبان انگلیسی و توصیف فصل زمستان پرداخته…

بیشتر بخوانید
معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

معرفی بهترین دانشگاه های آلمان: دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ

دانشگاه علوم کاربردی هامبورگ در سال ۱۹۷۰ با نام Fachhochschule Hamburg تأسیس شد. برای تشکیل این دانشگاه چهار آموزشگاه مهندسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question