چرا TPO ؟ | دلایل استفاده از آزمون های TPO

آزمون های TPO

آزمون های ® (TOFEL ® Practice Online (TPO آزمون های آزمایشی رسمی و کامل ® TOEFL هستند که در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرند. هر آزمون TPO TOEFL شبیه سازی از امتحان واقعی بوده، و آن ها را به عنوان بهترین منابعی که می توانید برای آمادگی این آزمون زبان انگلیسی استفاده کنید، می شناسند. ‌در واقع ® TPO ها از سوالات اخیر آزمون های تافل ® آنلاین که به صورت رسمی برگزار شده اند، استخراج شده اند. در ادامه به دلایل استفاده از آزمون های TPO می پردازیم.


اما TPO تافل ® چگونه به شما کمک می کند؟

 

۱- آشنایی با جو آزمون

شاید شما بارها تمرین های مربوط به تافل را بررسی کرده اید و یا سوالات مرتبط با یکی از قسمت های ریدینگ، لیسنینگ، اسپیکینگ و رایتینگ را بررسی کردید. اما آیا تا به حال شده است که به یک باره کل آزمون را از اول تا آخر به صورت شبیه سازی شده به پایان ببرید؟
TPO آنلاین این امکان را برای شما مهیا می کند. شما با شروع یک آزمون تستی در TPO، خواهید فهمید آیا توان نشستن پشت سیستم را دارید یا نه. آیا در قسمت های پایانی تمرکز لازم را دارید و یا خسته می شوید و مسائلی این چنین. لذا باید خود را در شرایط شبیه سازی شده ی آزمون بسنجید و نقص ها و حدودیت های خود را برطرف کنید.

آزمون TPO


2- آشنایی با سوالات تافل ®

از آنجا که آزمون های تستی TPO، از آزمون های اخیر تافل ® استخراج شده است، با شرکت در این آزمون ها با ساختار و نوع سوالات آزمون تافل ® آشنا خواهید شد که این مساله به شما کمک می کند تا بهتر برای آزمون خود آماده شوید و بدانید که باید برای رویارویی با چه نوع سوالاتی آماده باشید.


3- کارنامه

برای عملکرد شما در قسمت های ریدینگ و لیسنینگ کارنامه ای بلافاصله پس از به اتمام رسیدن آزمون آماده می شود. شما می توانید ببینید که چه سوالاتی را غلط پاسخ داده اید و از پس چه سوالاتی با موفقیت گذشته اید. همچنین می توانید بفهمید روی هر سال چقدر زمان گذاشته اید. این کارنامه به شما کمک می کند تا برنامه آماده سازی خود را دقیق تر پیش ببرید.


اگر داوطلب آزمون تافل ® هستید، از هر جای ایران می توانید در آزمون های آزمایشی تافل آنلاین ® اساتیدآنلاین شرکت کنید. شما با این کار شانس موفقیت خود را افزایش خواهید داد و ریسک مالی خود را کم می کنید. همچنین به زودی سرویس رایگان ® TPO TOEFL که پیش از این توسط سایت بزرگ Zabanexam ارائه می شد، در سایت اساتیدآنلاین قرار خواهد گرفت.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
mistake in english learning

۱۰ اشتباه رایج در آزمون های مهارت زبان انگلیسی که باید از آنها اجتناب کرد

آزمون های مهارت زبان انگلیسی مانند آیلتس، تافل و PTE برای بسیاری از افراد که قصد مهاجرت، تحصیل یا کار…

بیشتر بخوانید
learn english from AI

چگونه از هوش مصنوعی و فناوری برای یادگیری زبان انگلیسی استفاده کنیم؟

در چند سال اخیر پیشرفت های چشمگیر در هوش مصنوعی (AI) و فناوری، روش های نوآورانه و جذاب تری را…

بیشتر بخوانید
استراتژی موفقیت در آزمون زبان انگلیسی

استراتژی های نوآورانه برای موفقیت در آزمون های زبان انگلیسی در سال ۲۰۲۴

امروزه، با پیشرفت های چشمگیر در زمینه آموزش و فناوری، روش های نوینی برای موفقیت در آزمون های زبان انگلیسی…

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question