چرا شرکت در TPO TOEFL ® برای داوطلبان تافل ® الزامیست؟

داوطلبان تافل

آزمون تافل ® TOEFL ® که مخفف Test of English as a Foreign Language است یکی از آزمون‌های معتبر جهان است که تقریبا در تمامی کشورهای دنیا به رسمیت شناخته می‌شود و در صورت کسب نمره‌ی قابل قبول این آزمون متقاضیان می‌توانند از آن در جهت اهداف خود نظیر مهاجرت شغلی و یا تحصیلی استفاده کنند. نمره آزمون تافل ® تقریباً در بیش از نه هزار دانشگاه در سطح جهان اعتبار داشته و همین ویژگی تافل ® را به یکی از معتبرترین آزمون‌ها بدل کرده است. داوطلبان آزمون تافل ® اینترنتی یا TOEFL ® iBT می توانند قبل از شرکت در آزمون، با شرکت در TPO TOEFL ® درصد موفقیت خود را بالاتر ببرند.


آزمون های TOFEL ® Practice Online (TPO) آزمون های آزمایشی رسمی و کامل ® TOEFL هستند که در دسترس شرکت کنندگان قرار می گیرند. هر آزمون تافل TPO ® شبیه سازی از امتحان واقعی بوده، و آن ها را به عنوان بهترین منابعی که می توانید برای آمادگی این آزمون زبان انگلیسی استفاده کنید، می شناسند. ‌در واقع TPO ها از سوالات اخیر آزمون های تافل آنلاین ® که به صورت رسمی برگزار شده اند، استخراج شده اند.

شرکت در TPO TOEFL


اما چرا شرکت در TPO TOEFL ® برای هر داوطلب آزمون تافل ® الزامیست؟

از آنجا که شرکت در آزمون تافل ® هزینه و وقت زیادی می طلبد، داوطلبان می بایست این ریسک را کم می کنند. بهتر است شما چندین آزمون آزمایشی را خراب کنید تا آزمون اصلی را! آزمون های آزمایشی TPO رایگان هستند. حال اینکه برای شرکت در آزمون تافل ® می بایست 225 دلار هزینه کنید.

علاوه بر این، اگر از قبل شرکت در TPO TOEFL ® را تجربه نکرده باشید ، در آزمون اصلی غافلگیر می شوید. چرا که با جو آزمون و نوع سوالات آشنایی نخواهید داشت. از طرفی نمی دانید که نقاط قوت و ضعف عملکرد شما در آزمون چیست و بدون رفع کردن آن ها به آزمون اصلی می روید.


شما می توانید به روز ترین نسخه ی نرم افزار TPO، یعنی نسخه ی 66 تایی را از وبسایت ما دانلود کنید:

دانلود ® TPO TOEFL | دانلود رایگان TPO تافل ®

اگر داوطلب آزمون تافل ® هستید، از هر جای ایران می توانید در آزمون های آزمایشی تافل آنلاین ® اساتیدآنلاین شرکت کنید. شما با این کار شانس موفقیت خود را افزایش خواهید داد و ریسک مالی خود را کم می کنید.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!
ساختار آزمون تافل

ساختار آزمون تافل | بررسی جامع آزمون های PBT و iBT

در دنیای امروز، تسلط بر زبان انگلیسی به عنوان زبانی بین‌المللی، کلیدی برای گشودن درهای موفقیت در زمینه‌ های تحصیلی…

بیشتر بخوانید
بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی

بهترین راه برای یادگیری گرامر انگلیسی در مرحله اول آموزش صحیح و اصولی است و بعد تمرین زیاد. گرامر انگلیسی…

بیشتر بخوانید
تعیین سطح زبان انگلیسی

معرفی بهترین سایت های تعیین سطح زبان انگلیسی

اگر به دنبال بهترین سایت ها برای تعیین سطح زبان انگلیسی خواندن این مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم….

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

question